Türkiye'de RGB Uzatma Kabloları Neden Az ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Birden ilgimi çekti merak ettim araştırdım ama çok az seçenek var ve olanlarda çok pahalı. Türkiye'de niye satışı yok merak ettim. Fikri olan varsa fikrini paylaşabilir mi ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Birden ilgimi çekti merak ettim araştırdım ama çok az seçenek var ve olanlarda çok pahalı. Türkiye'de niye satışı yok merak ettim. Fikri olan varsa fikrini paylaşabilir mi ?
Adamlar TR piyasasına girmek istemiyorlar Ekonomi malum Steam bile dolandırıldıklarını anladı adamlar artık oyun fiyatlarını da yükseltti.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Adamlar TR piyasasına girmek istemiyorlar Ekonomi malum Steam bile dolandırıldıklarını anladı adamlar artık oyun fiyatlarını da yükseltti.
Olmasını çok isterdim. Benim için şuan satılanlar pahalı kaçıyor. İnanıyorum ki çok daha fazla markanın ürünü olsaydı 200-300TL ye satılan şeyler de olurdu.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
fiyatları hep revize etmek durumunda kalırlar ve fiyat da pahalı olur ekonomi kaynaklı fiyat pahalı olursa satış da az olur kazanacağı 5 liranın 4 lirasını da vergi öderse herhalde gelmez

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Alan yok diye olabilir mi?

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Felsefe mi ?
Hocam bence alan olmadığı için olmaması durumu daha fazladır.
Olabilir ama benim düşüncem farklı. Zaten az olduğu ve olanlar da pahalı olduğu için kullananlar bile genelde yurt dışından alıyor. Türkiye'de olsa şuan ki duruma göre daha fazla satar diye düşünüyorum. En azından 300TL civarı modellerde olsa yok satar.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Olabilir ama benim düşüncem farklı. Zaten az olduğu ve olanlar da pahalı olduğu için kullananlar bile genelde yurt dışından alıyor. Türkiye'de olsa şuan ki duruma göre daha fazla satar diye düşünüyorum. En azından 300TL civarı modellerde olsa yok satar.
300 TL olsa ama işte ...

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
300 TL olsa ama işte ...
Anlatmak istediğim bu işte. Bir üründen çok olsa fiyatı ucuzlar. Az olsa çok uçuk fiyat koyarlar. Bizde şuan uçuk fiyat durumu var.

Heves ettim araştırdım TR de yok gibi bir şey. Şahsen ben daha ikinci Rami alamadım 1000tl de ona veremem.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Anlatmak istediğim bu işte. Bir üründen çok olsa fiyatı ucuzlar. Az olsa çok uçuk fiyat koyarlar. Bizde şuan uçuk fiyat durumu var.
Evet buna katılırım ama işte şöyle söyleyim az önceki paradoks oluyor
Alıcı çok olsa ürünler artacak ucuzlayacak.
Ürünler gelse ucuz olsa alıcı çok olucak.
Fakat üretici alıcı yok diye alıcı ürün yok ve pahalı diye tercih etmiyor bir tarafın elini taşın altına sokup döngüyü kırması gerek.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Evet buna katılırım ama işte şöyle söyleyim az önceki paradoks oluyor
Alıcı çok olsa ürünler artacak ucuzlayacak.
Ürünler gelse ucuz olsa alıcı çok olucak.
Fakat üretici alıcı yok diye alıcı ürün yok ve pahalı diye tercih etmiyor bir tarafın elini taşın altına sokup döngüyü kırması gerek.
Sadece XPG yada Lian Li satılıyor diye biliyorum bu ürünler çok satılsa bile diğer markalar bunların sattığını görüp TR ye gelecek değil herhalde ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri