Türknet Fiber Altyapısı

TayfunBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Merhaba,

Kocaelide gebzede oturuyorum ve türknet mahallemize fiber altyapı çalışması yapıyor kablolar falan döşeniyor türk telekomdan bıkmış birisi olarak geçmek harika olur geçenlerde maksimum ne kadar hız alırım diye baktığımda 66 mbps idi daha demin baktım 1000 mbps diyor sizce 1000 alabilir miyim yada türknet ile olumsuz şeyler yaşayan varmı negatif yönleri falan nasıl bir firma kendisi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Firma genel olarak tercih ediliyor ve çok öneriliyor. Türk telekoma kıyasla geçilebilir. Benim bildiğim tek sorunu müşteri hizmetleri sıkıntılı ama o konuda da memnun kalanlar var. Galiba biraz şans işi.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
TürkNet'in kendi altyapısı ve fiber hizmet olduğu için kabloluda çok rahat 900 üstü hız görürsünüz. Tabi bu hızları alabilmek için kullandığınız cihazların desteklemesi gerekiyor. Ben yaklaşık 10'gündür TurkNet kullancısıyım şuana kadar herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmadım. Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşmak için online işlemler menüsünden talep oluşturuyorum ve dönüş yapmalarını bekliyorum. Sitede 24 saat yazmasına rağmen daha kısa sürede arama gerçekleştiriyorlar. Çevremde internet kullanan 10 kişiden 9'u TurkNet'li geri kalan 1 kişi taahhüt bitimini bekliyor :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri