Yardım Türknet Hak.

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
türknet interneti kullanıyorum geçen gün wifi kopukluğu sebebi ile desteğe yazdım işte internet hızımı düşürmek çözüm olabileceğini belirttiler internet hızımı düşürmeden önce 85 down 19 up alıyordum hızımı düşürdükten sonra 69'a 14 almaya başladım ama bu wifi kopukluğuna çözüm olmadı hızlarımın tekrar eski halinde getirilmesini talep ettim 2-3 defa ama hala 69'a 14 almaya devam ediyorum sizce modem kaynaklı bir sorun olabilir mi acaba ayrıca eskiden düşük ping alırken şuan yüksek ping alıyorum arada 6-7 ping farkı mevcut not: modemim eski bir türk telekom beyaz modemi yardım lütfen

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
İnternet hızını düşürerek daha stabil bir internet kullanma olayı doğru. Eğer alt yapındaki hat eski ise ve yüksek hızlar verdikleri zaman internetinde kopmalar paket kayıpları olması mümkün. Bunu hız kısarak düzeltebiliyorlar. Ama eğer hız kısıtlaması yapmalarına rağmen çözüm olmamış ise Modem resetlemeyi deneyebilirsin. Veya etrafındaki modemlerin Kanallarına bakarak en uygun kanalı seçerek bir nebzede olsun wifi ağını rahataltabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri