Türksit Çağrı Oyuncu Koltuğu Alınır Mı?

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bir tane uygun fiyatlı denebilecek bir oyun koltuğu buldum. Yorumların geneline baktığımda da genel olarak kullanıcıların memnun olduğunu gördüm. Sizin bu koltuk hakkında bir bilginiz, bir tecrübeniz ya da bir tavsiyeniz varsa paylaşabilir misiniz? Bu fiyata bu koltuğu tavsiye eder misiniz? Ya da başka bir fiyat performans oyuncu koltuğu öneriniz var mı?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,107
Bir tane uygun fiyatlı denebilecek bir oyun koltuğu buldum. Yorumların geneline baktığımda da genel olarak kullanıcıların memnun olduğunu gördüm. Sizin bu koltuk hakkında bir bilginiz, bir tecrübeniz ya da bir tavsiyeniz varsa paylaşabilir misiniz? Bu fiyata bu koltuğu tavsiye eder misiniz? Ya da başka bir fiyat performans oyuncu koltuğu öneriniz var mı?
Alinabilir ben olsam calisma sandalyesi alirdim

Aquaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu tür oyuncu koltuklarına para verilmez.

bu tarz ürünler çok daha kaliteli ve rahatlık sağlar.

KS

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Aquaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hepsi kumaş değil mi hocam? Terletme falan yapmaz.

Evet fab serisi kumaş. Ben Mersin'de yaşıyorum yazın 40 45 dereceleri görüyoruz ve burada nem oranı çok çok yüksek. Bu oranlara rağmen terletme kabul edilebilir seviyede. Fakat bahar ve kış aylarında asla terletme yapmadı bende.

KS

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Evet fab serisi kumaş. Ben Mersin'de yaşıyorum yazın 40 45 dereceleri görüyoruz ve burada nem oranı çok çok yüksek. Bu oranlara rağmen terletme kabul edilebilir seviyede. Fakat bahar ve kış aylarında asla terletme yapmadı bende.
Hocam çok soru sordum kusura bakmayın ama 85-90 kilolarda birinin kullanımında çökme vs. gibi bir durum olur mu acaba?

Aquaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Estağfurullah dostum elimden geldiğince müsait oldukça cevap verebilirim. Fab serisi 120 kg kapasiteye sahipm Ben çökme yaşamadım. 85 kiloydum 1 sene öyle kullandım çökme gibi problemler yaşamadım. Şu an 65 kiloyum koltuk yatak gibi geliyor bana :)

KS

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Estağfurullah dostum elimden geldiğince müsait oldukça cevap verebilirim. Fab serisi 120 kg kapasiteye sahipm Ben çökme yaşamadım. 85 kiloydum 1 sene öyle kullandım çökme gibi problemler yaşamadım. Şu an 65 kiloyum koltuk yatak gibi geliyor bana :)
Cevaplarınız için teşekkür ederim hocam, çok yardımcı oldunuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri