Twitch İçin kamera

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Georgia,]Yayın açmaya başlayacağız fakat kameramız yok. Telefonun kamerası da yeterli olmuyor. Bize uygun fiyata, görüntü kalitesi güzel bir kamera lazım. Fiyatları değerlendiriyoruz fakat öğrenci durumu diyeyim, siz anlayın [/font]

[font=Georgia,]KIZILAY adına yayın yapacağız. İlk yayında konuklarımız da olacak Twitch yayıncılarından. O yüzden güzel bir kamera lazım. [/font][font=Georgia,]Ücretsiz 1 haftalık kullanmak için bile gönderebilirseniz çok iyi olur.[/font]
[font=Georgia,]Yardımlarınızı bekliyorum.[/font]

[font=Georgia,]Ondan sonra ki yayınları telefon kamerası ile yapsak bile bizim için sıkıntı olmaz. İlk yayın önemli olacağı için kamera gerekli.[/font]
[font=Georgia,]Teşekkürler.[/font]

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hocam elimde olsa size ulastirmak isterim ancak maalesef bende de yok ancak size oneride bulunabilirim Logitech c310 gayet guzel tam bir f/p urunu

KS

KeshKaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Hocam elimde olsa size ulastirmak isterim ancak maalesef bende de yok ancak size oneride bulunabilirim Logitech c310 gayet guzel tam bir f/p urunu

Onu görmüştüm. Tavsiye için teşekkür ederim ama kullanmalık bulabilirsem şimdilik çok iyi olacak. Ondan sonrasını telefon kamerası ile halledeceğiz, kişisel yayınlar için. Bu ilk giriş için güzel bir kamera gerekli. Bulamazsak mecbur alacağız artık ::) Bu dediğinizi düşünüyorum zaten bulamazsam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri