Üçlü Priz Önerisi (Piranha Alınır Mı?) (18 Ağustos 2022)

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Selam Dostlar,

PC içim korumaları olan bir üçlü priz almak istiyorum A-101 de piranha marka üçlü prizler alınır mı ?

Öneri yapabilir misiniz ?

Böyle bir priz almaya gerek var mı ? Olmasa da olur mu ? Çok yüksek fiyatlı olmasın.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
PC içim korumaları olan bir üçlü priz almak istiyorum A-101 de piranha marka üçlü prizler alınır mı ?
Öneri yapabilir misiniz ?
Böyle bir priz almaya gerek var mı ? Olmasa da olur mu ? Çok yüksek fiyatlı olmasın.
Kesinlikle tavsiye etmem incecik kablo koymuşlar içine zaten bi süre sonra kopma kırılma yapıyor paranızı çöpe atmayın. Bütçeye göre daha kaliteli bi ürün önerelim

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

MonolithStalker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Piranha F/P marka dostum ama kesinlikle ekonomik zorluk çeken kişiler için geçerli bu tanım. Biz a101 ya da bimde satılan üçlü prizlerini aldık pek güven vermiyor zaten aldığımızdan beri kablosunda şasi var ama şimdi üçlü prizler basit donanımlar kablo devre aşırı bir akıma maruz kalması durumunda patlayacak sigortadan ibaret gidip O Kraken X gaming X plus xmax diamont platinium falan almana gerek yok Viko markasının alabilirsin mesela gayet yaygın orta seviye bir marka.

• Beğen
Reactions: MAO

MonolithStalker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri