Ücretsiz Ve Gerçek Koruma Sağlayan Virüs Programı Var Mı?

muharremizm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hali hazırda windows defender kullanıyorum ancak virüs modemi söktü götürüyor arkadaş düüüt diyor hocam galiba virüs girdi modem gitti modem qwewqe :D vel hasıl önereceğiniz sistem yormayan, ücretli olmayan ve gerçek anlamda koruma sağlayan (bak virüs var ver para sileyim) diyen programları lütfen önermeyin :D yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
Valla açıkçası ben hiç virüs programı kullanmıyorum gerekte duymuyorum virusmu girdi alıyorum yedeğimi basıyorum formatı en temizi bana göre 😀

mertyegin57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Eski bilgisayarlarda birçok program maalesef bellek düşmanı oluyor genelde. Bence defender kullanmak en iyisi, hatta çok eski cihazlarda onu bile devredışı bırakıyordum şahsen.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,

Ücretsiz sunulan virüs programları belli bir dönemden sonra sizi ücretli hesap kullanmaya teşvik edici içerikler göndermeye başlayacaktır. Avg Free kullanabilirsiniz.

Ayrıca modemden ses geliyor dediniz. İnce bir tiz ses geliyor ise modem adaptörünü değiştirmenizi öneririm.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hali hazırda windows defender kullanıyorum ancak virüs modemi söktü götürüyor arkadaş düüüt diyor hocam galiba virüs girdi modem gitti modem qwewqe :D vel hasıl önereceğiniz sistem yormayan, ücretli olmayan ve gerçek anlamda koruma sağlayan (bak virüs var ver para sileyim) diyen programları lütfen önermeyin :D yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler.

Ücretsiz ilk 30 gün ekstralar hediye sonrasın da ücretsiz kullanmaya devam ediyorsun sistemi en az yoran programlardan

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Kaspersky kullanabilirsiniz nette keyleri var, süresi bitince başka key kullanırsınız sorun kalmaz diye düşünüyorum. Yoksa sönmez reis gibi aniden arkada at sesli antivirüs ile uyanabilirsiniz. :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri