Yardım Ucuz Yollu %100 Boyut Kılavye..!!!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Gördüğünüz Üzere Ucuz Yollu %100 Boyutlu Bir Kılavye Lazım Lakin Bütçe Bana Ait Değil Çünkü Benim Bütçem Yok Ondan Dolayı Baba Parası Yiyecem.. 😅
Ve Babamında 2 Şartı Var Biri "Ucuz Yollu Olsun" Dedi Diğeri De "Sessiz Olsun" Dedi Bütçeyi Sorduğumda "Bunlara Uy Gerisini Ben Düşünürüm" Dedi Bende Size Bundan Dolayı Geldim Diyebilirim..

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,410
Başlıktada Gördüğünüz Üzere Ucuz Yollu %100 Boyutlu Bir Kılavye Lazım Lakin Bütçe Bana Ait Değil Çünkü Benim Bütçem Yok Ondan Dolayı Baba Parası Yiyecem.. 😅
Ve Babamında 2 Şartı Var Biri "Ucuz Yollu Olsun" Dedi Diğeri De "Sessiz Olsun" Dedi Bütçeyi Sorduğumda "Bunlara Uy Gerisini Ben Düşünürüm" Dedi Bende Size Bundan Dolayı Geldim Diyebilirim..
ak 992

ilk sipariş 1150 oluyor 420 lira vergisi 20 tl de kargosu var

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,982
Dostum ucuz yolluyu biz enrden bilelim

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Bana göre hocam hoşuma gitmedi. Soruya bak keyfi olarak önermiyoruz sanki.

!?!?!?!?!?!?! .... !?!?... !?!?...
... !?
.a.
Agrasif Niye Yapıyon Ki Bro Senle Alay Mı Ettik La Sanki Nedeni Ne Diye Sorduk Neye Bakarak Bu Çıkarımı Yapıyon Diye Sorduk Altı Üstü..!!!

Ne Konuda Bu Çıkarıma Ulaşıyonuz Onu Soruyorum.. Kötü Tamamda Neden..?! Bir Yerde Bir Yorumunu Mu Okudunuz, Daha Önce Kullandınız Da Kronik Bir Arızayı Mı Farkettiniz, Ne Yani.. Sebep Ne..?! Yoksa Bana Göre ASUS'da Kötü

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,982
Agrasif Niye Yapıyon Ki Bro Senle Alay Mı Ettik La Sanki Nedeni Ne Diye Sorduk Neye Bakarak Bu Çıkarımı Yapıyon Diye Sorduk Altı Üstü..!!!

Ne Konuda Bu Çıkarıma Ulaşıyonuz Onu Soruyorum.. Kötü Tamamda Neden..?! Bir Yerde Bir Yorumunu Mu Okudunuz, Daha Önce Kullandınız Da Kronik Bir Arızayı Mı Farkettiniz, Ne Yani.. Sebep Ne..?! Yoksa Bana Göre ASUS'da Kötü
Kankam agresif değilim kaç aydır forumda konu felan açıyosun garip tavırların var

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Yazım Ve İmlam Böyle Bro Bu Sana Garip Geldiyse John Deep'in ?'nin Noktasını X Yapmasıda Garip Gelir.. Açıkçası Yazımdaki Her Harfin Büyük Olmasını Garipseyeni Gördüm.. Neredeyse , Kullanmadan Yazdığım İçin Türkçeyi Katlediyorsun Diyeni Gördüm Ama Benim ? Ve ! İşaretlememe Takılan İlk Kişisin Diyebilirim Ayrıca Bu İşaretleme Zaten Dünya Çapında Bİlindik Bir İşaretleme Sadece Ben Amacına Uygun Şekilde Kullanmıyorum..

?! işareti, genellikle retorik bir soru veya şaşkınlık içeren bir ifadenin sonunda kullanılır. Bu işaret, hem soru sormayı hem de şaşkınlık veya hayret ifade etmeyi aynı anda göstermeyi amaçlar. İngilizcede bu işaret "interrobang" olarak bilinir ve tek bir sembol olarak da (‽) yazılabilir, ancak bu sembol yaygın olarak kullanılmaz. Bunun yerine, çoğu insan "?!", "!?" veya "?!?" gibi kombinasyonlar kullanır.

Kullanım Örnekleri​

• "Ne dedin?!"
  • "Gerçekten mi?!"
  • "Bunu sen mi yaptın?!"
Bu işaretler, yazılı iletişimde konuşmanın tonunu ve duygusal içeriğini daha iyi iletmek için kullanılır. Özellikle mesajlaşma ve sosyal medya yazışmalarında yaygındır.

Sanırım Sen Biraz Tilt Olmuş Gibisin He Bromen..?! Ondan Dolayı Takacak Bir Yer Arıyon Ama Bulamıyon Sanki.. Oysaki Çok Fazla Var..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri