Yardım Ucuza Windows Key Alınır Mı?

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Key yerine 460liraya 2yil 6 ay wps office pro aboneligi aldim kendi sitesinden. 3 pc 6telefon kapsaminda
Valla ben 43 tl ye office 2021 pro sınırsız olanını aldım. Sonuçta word 2007 bile iş görüyorsa sürekli güncelleme almak için yıllık üyelik almak bana mantıksız geldi. Telefonda ücretsiz diye biliyorum word. O yüzden bana sınırsız olan mantıklı geldi. Tabii siz bilirsiniz.

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Valla ben 43 tl ye office 2021 pro sınırsız olanını aldım. Sonuçta word 2007 bile iş görüyorsa sürekli güncelleme almak için yıllık üyelik almak bana mantıksız geldi. Telefonda ücretsiz diye biliyorum word. O yüzden bana sınırsız olan mantıklı geldi. Tabii siz bilirsiniz.
Bu soylediginiz keyler tek cihaz olarak mi yoksa ayni hesap ile birden fazla cihazda kullaniliyor mu? Format atince key gidiyor gibi yorumlar da gormustum ondan sormak istedim

Bu soylediginiz keyler tek cihaz olarak mi yoksa ayni hesap ile birden fazla cihazda kullaniliyor mu? Format atince key gidiyor gibi yorumlar da gormustum ondan sormak istedim
Mantiken keyi hesaba giriyosun farkli cihazlarda da ayni mailde kullanilir diye dusunuyorum ama emin olmak istedim

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Tek cihaz olarak biliyorum ancak zaten dediğim gibi telefonda zaten var diye pc ye aldım. 1pc için sınırsız 43 tl, 3 pc 129 tl daha karlı geliyor. Formattan sonra gidiyor diyorlar ancak tam bilgim yok. Çünkü e mail üstüne kayıt ediliyor. Sanki aynı e mail ile oturum açsan gelir gibime geliyor ancak emin değilim.

Mantiken keyi hesaba giriyosun farkli cihazlarda da ayni mailde kullanilir diye dusunuyorum ama emin olmak istedim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri