Ufukta PC hocası imzalı sistem gözüküyor mu ?

superlative

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Yeni yıla girmeden f/p gelme ihtimali var mı agalar. Yıl bitmeden iyi kötü bir şey almak istiyorum.

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
++ aynı şekil arkadaşıma alacağız, beklemedeyiz ama öyle bir döneme denk geldik ki hiçbir şekilde kimseden bir ses yok, vok da çıkarmasaydı en indirimli kampanyalı denilen kasım ayı boş geçecekti nerdeyse

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
3060ti gelir inşallah

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Neden indirimli laptop gelmiyor? Tr de ilk olurdu. @OceanLaB

Ejdehar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Pc hocası sistem çıkaracak mı kesin mi? Ona göre bir an önce sistem alacağım

Ejdehar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Bekledikçe fiyatlar artıyor bu gidişle beklentimizin altında sistem toplayacağız ((

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sistemi Kasım ayı için planlıyordum. Ancak bazı parçalar stoktan dolayı yetişmedi. Aralık ayı içerisinde çıkacağız arkadaşlar bir aksilik olmaz ise. Önceden haber vereceğim size zaten.
Saolun hocam.
Size bir sorum var, sürekli masaüstü sistemler çıkarıyorsunuz. Mesela 100 stoklu indirimli laptop gelebilme ihtimali olabilir mi? Örneğin Asusla anlaşılıp 100 stoklu bir laptop ayarlanabilir mi? 20k fiyatı varsa 17k ya bize sunulsun gibi.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,194
Saolun hocam.
Size bir sorum var, sürekli masaüstü sistemler çıkarıyorsunuz. Mesela 100 stoklu indirimli laptop gelebilme ihtimali olabilir mi? Örneğin Asusla anlaşılıp 100 stoklu bir laptop ayarlanabilir mi? 20k fiyatı varsa 17k ya bize sunulsun gibi.

Yapılabilir tabii ki. Görüşmek lazım. Fiyat/Performans sistemler oluyorsa, laptoplar için de yapılabilir.

KS

superlative

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Sistemi Kasım ayı için planlıyordum. Ancak bazı parçalar stoktan dolayı yetişmedi. Aralık ayı içerisinde çıkacağız arkadaşlar bir aksilik olmaz ise. Önceden haber vereceğim size zaten.
Giriş-orta- üst segment konusunda netlik var mı hocam?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Açıklamanız için teşekkürler. Segment ya da fiyat aralığı hakkında ip ucu verebilir misiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri