Soru Ula Birleşik Krallık Tekrar Ab Üyesi Oluyor..

eneskaanmeng

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Beyler darısı 60 yıldır bekleyen üvey evlat türkiyeye.

@Mertay Kolonya getirin ben bayılcam aga

Ekli dosyalar

• 3124126.png
    3124126.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 20

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Daha çok bekleriz biz adamlar ülkesinde mülteci gönderme planlarına bile başladılar. Biz de işte din kardeşimiz onlar olmasa aç kalırız, o yüzden +60 sene daha dış kapının dış mandalı olmaya hazırız çok güçlüyüz yeğenim biz ondan almıyorlar (!)

KS

eneskaanmeng

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Daha çok bekleriz biz adamlar ülkesinde mülteci gönderme planlarına bile başladılar. Biz de işte din kardeşimiz onlar olmasa aç kalırız, o yüzden +60 sene daha dış kapının dış mandalı olmaya hazırız çok güçlüyüz yeğenim biz ondan almıyorlar (!)
:D

o sırada UK'ın 220 Nükkler başlıgın bana attıgı bakış :cool:...

Din kardeşimiz'de ebediyen kalmak olmazki haksız mıyım abi

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
:D

o sırada UK'ın 220 Nükkler başlıgın bana attıgı bakış :cool:...

Din kardeşimiz'de ebediyen kalmak olmazki haksız mıyım abi
Olay din kardeşliğini çoktan geçti kanka ne kültürleri ne medeniyetleri uymuyor bize, uzun süre bunların serserilikleri yaptıkları kötü şeyleri bizler çekeceğiz. Sonra gel de karşılığını verme savaşta yemediği mermiyi yemesi lazım ki anlasın bazı şeyleri.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,146
Bizim elimizdikler ab nin suçu ülkende barindirirsan bana göndermezsen alicam dedi almadı ab ye ama bencede gitmeliler

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Bizim elimizdikler ab nin suçu ülkende barindirirsan bana göndermezsen alicam dedi almadı ab ye ama bencede gitmeliler
Ab alır mı kanka ya adamlar enayi gibi imzalattı o dönemin gözlüklü malum kişisine yapıştır din kardeş ayağını al çıkar şimdi çıkarabiliyorsan ülkeden... +Verdikleri para da zaten çöp oldu olan yine turcoya oldu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri