Fırsat ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC = 14299TL

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
1080p full ayarlar için bu kasa alınır mı 24 inç monitörum var full HD 165hz lik bu sistem fazla gelmez değil mi full HD için

Ulas_Erdoone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Alınabilir bir sistem... Rakibi olan 3060ti nazaran bir çok oyunda FPS olarak üstünlük sağlıyor.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608

Sistem hakkında bilgi bekliyoruz abi @OceanLaB
Bende olmazsa bunu alacağım i5 12400f yaparak. Fiyat olarak çok pahalı gelsede.. Sizin önerebileceğiniz bir sistem varmı?

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141

Bende olmazsa bunu alacağım i5 12400f yaparak. Fiyat olarak çok pahalı gelsede.. Sizin önerebileceğiniz bir sistem varmı?
amd ye karşı bi düşmanlık var fakat bu kullanılmaz direkt çöpe atılır tarzı bi sorun daha cıkartmadı 6700xt li sistem açık ara bu sistemi katlar ve fiyatı da daha ucuza ben onu tercih ederdim

guts

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Guzel sistem ama 12.5k civarina i5 12400F ve RTX3060 sistem cikartilabilirse PC Hocasi ailesi almayi dusunuyorum. Islemci AMD'de olabilir, AMD ekran kartlari sorunlarin bircogu duzeltse de hala icimde bir suphe var o yuzden genellikle NVIDA tercih edesim var.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
hocam fiyatlar düşüyor mu yükseliyor mu belli değil, ben 2 ay önce rx6600xt ve r5 5500 sistemi 14k fiyata aldım ve o zaman alınabilecek bu fiyata bu özellikte sistem de yoktu, normalde bu attığınız sistemin fiyatı bu kadar düşük olmamalı ama gariptir ki çok düşük. ben anlamıyorum yani keşke almasamıydım diyorum şuan.

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
hocam fiyatlar düşüyor mu yükseliyor mu belli değil, ben 2 ay önce rx6600xt ve r5 5500 sistemi 14k fiyata aldım ve o zaman alınabilecek bu fiyata bu özellikte sistem de yoktu, normalde bu attığınız sistemin fiyatı bu kadar düşük olmamalı ama gariptir ki çok düşük. ben anlamıyorum yani keşke almasamıydım diyorum şuan.
hocam pederin araba aldığı paraya 4090 alıyoruz su an yani bunları cok sorgulamamak lazım türkiye gibi bi ülkede elinizdeki sistem yeterli oluıyordur size önemli olan elimizde para varken alabildiğimiz yoksa elimizde para yokken bu pc 10k olsa ne olur alamadıktan sonra

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
hocam pederin araba aldığı paraya 4090 alıyoruz su an yani bunları cok sorgulamamak lazım türkiye gibi bi ülkede elinizdeki sistem yeterli oluıyordur size önemli olan elimizde para varken alabildiğimiz yoksa elimizde para yokken bu pc 10k olsa ne olur alamadıktan sonra
o da doğru hocam en azından elimde para varken o zaman alınabilecek en iyisini almaya çalıştım. kötü değil tabi sistemim ama insan üzülüyor bu kadar indi çıktı olunca. net bir şey yok hiç.

Ulas_Erdoone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
o da doğru hocam en azından elimde para varken o zaman alınabilecek en iyisini almaya çalıştım. kötü değil tabi sistemim ama insan üzülüyor bu kadar indi çıktı olunca. net bir şey yok hiç.
Taner hoca ufak bi tüyo verse dahai bekleyeceğim. Yoksa sistemi alacağım şu an...

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

Bu alınmaz hocam çok pahalı. Şuan 3060 sistem yok, ara ara çıkıyor ve dahada çıkacak diye tahmin ediyorum bence bekleyin.

Sistem çok iyi. Özelleştirme kısmıda fena değil 755₺ ile 5600x oluyor çok iyi. Bütçeye göre mutlaka yapılmalı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri