Üniversite Öğrencisi İçin Kredi Kartı Önerisi İstiyorum

HalfHead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar, kredi kartı çıkaracağım ama hangi bankadan genç kart çıkarsam bilemedim. Limitinin fazla olmasını pek istemiyorum 1000TL gibi bir limit yeterli olacak bana. (İş Bankası) Maximum Genç kart ve Garanti Bonus Genç arasında kaldım. Kampanyalardan vs. bonus alabilmek benim için iyi olacaktır, aracımla akaryakıt alırken bonusların birikmeside iyi olacaktır. Yani fırsatları değerlendirmek açısından hangisi iyi olur kararsız kaldım. Kullananlardan (başka kartlarda olabilir) deneyimlerini, önerilerini duymak isterim.

KS

HalfHead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Enpara-Yapıkredi.

Neden hocam? Enparayı en başından beri düşünüyordum ancak kampanyaları yok galiba. Bonus vs. de kazanamıyoruz diye biliyorum. YapıKredi Play (Genç)'e baktım, arkadaşımda kullanıyordu ama pek kampanyalarını öğrenemedim. Uygulaması güzeldi ama.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Neden hocam? Enparayı en başından beri düşünüyordum ancak kampanyaları yok galiba. Bonus vs. de kazanamıyoruz diye biliyorum. YapıKredi Play (Genç)'e baktım, arkadaşımda kullanıyordu ama pek kampanyalarını öğrenemedim. Uygulaması güzeldi ama.
Enpara da aidat ve hesabe para yollarken ücret yok bu olayı güzel.Kampanyası var ama az.Yapıkredi genç kartını bilmiyorum fakat normal kredi kartında verdiği ekstra taksit sayılarıyla ve tanınırlığı nedeniyle imkanları daha fazla yani babamdan biliyorum.

Uyumsuz50

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Yapı kredi play kullanıyorum. Çok extra bi ayrıcalığı yok. Aylık küçük meblalarda (30-50-80-100 TL vb.) Word puan-para veriyor. Aidatı yok. Bendekinin limiti 1700 TL. Kullanılabilir.

Kuzen bonus genç kullanıyordu, ondaki ayrıcalıklar bir tık daha iyi diye biliyorum banka web sitelerine girip araştırmanı tavsiye ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri