Unreal engine 4 donma

Teke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba bilgisayarıma unreal engine 4 yükledim fakat açıp herhangi bi yere sağ tıkladığımda yada unreal engine’den herhangi bir pop up gibi pencere fln geldiğinde fps drop yiyorum onun dışında problem yok. Fps drop yememin sebebi nedir biliyorsanız söylermisiniz?

KS

Teke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
cpu= ryzen 5 5600
gpu= rx6600
ram= 16gb 3200mhz
ssd= adata legend 700 gb
anakart= asus prime b450m-A II

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
cpu= ryzen 5 5600
gpu= rx6600
ram= 16gb 3200mhz
ssd= adata legend 700 gb
anakart= asus prime b450m-A II
Sistemin de yeterli gibi zaten yetersiz olsaydı normalde de kasardı U4 ile ilgili olabilir belki güncelleme gelirse düzelir onun haricince araştırsam da bir bilgi bulamadım açıkçası kusura bakma.

KS

Teke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sistemin de yeterli gibi zaten yetersiz olsaydı normalde de kasardı U4 ile ilgili olabilir belki güncelleme gelirse düzelir onun haricince araştırsam da bir bilgi bulamadım açıkçası kusura bakma.
farklı sürümüde denedim biraz daha uğraşıcam olmassa vazgeçicem ilgilendiğin için teşekkürler

idare edecek bir çözüm buldum hocam tam ekran yapmadan ekranı genişleterek kullanırsam sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri