Ürün Is Emri No Nedir?

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Bundan önceki konumda işlemci nasıl takilir diye sormuştum o işlemci teknobiyotikten geldi fakat pini yamuk geldi kutudan cikardigim an gözle görülür biçimde yamuktu fakat beyfendiler benden kaynaklı diyor şuanda şikayet varda şikayet olusturucam fakat ürün iş emri nosunu soruyor bu nedir nerde yazar bilen varmi

Ekli dosyalar

• 20240313_165041.jpg
    20240313_165041.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 8

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Kutusuz gelen ürün sanıyorum.

İş emri no girmeyi şart mı koşuyorlar?
Ürünü aldığınız yerdeki siparişlrim sayfasında sipariş no vb. fatura no su bunlar belki daha belirleyici olabilir.
Bir de şu olabilir size gelen siparişiniz aldık e mailindeki adresin sonundaki rakamlar
(Birkaç yerde bu açıklamayı gördüm.)

Muhasebe sitelerinde İş emri no aşıklamalarda şöyle geçiyor.: Tabi bu açıklamayı kendi açılarından yapmışlar.

İş Emri Numarası: Bağlı olduğu üretim emrinde yer alan iş emri numarasıdır. İş emrinin bağlı olduğu üretim emri numarası ve iş emri numarasından oluşur. Bu alana bilgi girilemez; izleme amaçlıdır. Durumu: İş emri durumunu belirtir

KS

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Kutusuz gelen ürün sanıyorum.

İş emri no girmeyi şart mı koşuyorlar?
Ürünü aldığınız yerdeki siparişlrim sayfasında sipariş no vb. fatura no su bunlar belki daha belirleyici olabilir.
Bir de şu olabilir size gelen siparişiniz aldık e mailindeki adresin sonundaki rakamlar
(Birkaç yerde bu açıklamayı gördüm.)

Muhasebe sitelerinde İş emri no aşıklamalarda şöyle geçiyor.: Tabi bu açıklamayı kendi açılarından yapmışlar.

İş Emri Numarası: Bağlı olduğu üretim emrinde yer alan iş emri numarasıdır. İş emrinin bağlı olduğu üretim emri numarası ve iş emri numarasından oluşur. Bu alana bilgi girilemez; izleme amaçlıdır. Durumu: İş emri durumunu belirtir
kutusuz işlemci evet yani şikayetvara siparişinizi aldık mailindeki rakamları yazsam olurmu?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Hiç tecrübem olmadı kesin birşey söyleyemiyorum malesef.
Oraya yazan diğer kişler ne yapmış hepsi bunu doldurmuş mu?
Biraz bekleyin bakalım Şkayet Var ı kullanan arkadaşlar varsa nelere dikkat edilmsei gerektiği hakkında bilgi vereceklerdir.

Siz bu alışveriş sitesinde kiminle konuştunuz?
Personel miydi müdür mü?

KS

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Hiç tecrübem olmadı kesin birşey söyleyemiyorum malesef.
Oraya yazan diğer kişler ne yapmış hepsi bunu doldurmuş mu?
Biraz bekleyin bakalım Şkayet Var ı kullanan arkadaşlar varsa nelere dikkat edilmsei gerektiği hakkında bilgi vereceklerdir.

Siz bu alışveriş sitesinde kiminle konuştunuz?
Personel miydi müdür mü?
telefonda aradığımda müşteri desteği personeliydi destek talebi oluşturduğumda öyledir sanırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri