Usb Hata Alıyorum Arızalı

Pervin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Klavyenin usb si koptu. Şarj usb si vardı onu birleştirmek istedim ama olmadı. Aynı renkdekileri birleştirdim arızalı hata verdi.
Usb tarafında-Yeşil,Beyaz,siyah ve kırmızı var.Klavye tarafında ise -Yeşil,kırmızı,sarı ve beyaz var.

Sizce nasıl birleştirmeliyim.Teşekkürler

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Bir ölçü aleti ile sıralamanın nasıl olduğunu tespit etmeniz gerekecek. Ölçü aleti yoksa aynı renkleri birebir eşleştirmeniz gerekir ki burada 1 adet renk farklılığı var. Deneme yanılma yaparak devam etmeniz lazım. Ancak cihaz / cihazlara düşük bir ihtimalle kısmi zarar verebilirsiniz.

KS

Pervin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Baska yolu yokmu/&
Selamlar,
Bir ölçü aleti ile sıralamanın nasıl olduğunu tespit etmeniz gerekecek. Ölçü aleti yoksa aynı renkleri birebir eşleştirmeniz gerekir ki burada 1 adet renk farklılığı var. Deneme yanılma yaparak devam etmeniz lazım. Ancak cihaz / cihazlara düşük bir ihtimalle kısmi zarar verebilirsiniz.
Baska yolu yokmu?

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Alternatifler çok. Örneğin ikinci el sitelerden / uygulamalardan aynı marka model klavyeden bulup alabilir ve kablolarını aynı değerlere sahip olacağı için hızlıca ek yapabilirsiniz. Çevrenizde ki elektrik / elektronik işi yapan bir esnafa giderek elinizde ki kabloları ek yaptırabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri