Usb Portlarında Bi Değişik Durum Söz Konusu Açıklamasını Yaptım.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Dostlar selam,

Razer Kraken X Kulaklık ASUS TUf K3 Klavye Ve Glorius Model O Mouseye sahibim Kasam da MSI Mag Vampiric 100R

Şöyle bi sorunum var kulaklığım artık umudu benden kesti ben ondan kesmiyorum baya yırtıldı kırıldı falan dolayısıyla sorunun kulaklıkta olduğuna yüksek derecede eminim. Fark ettiğim üzere kulaklığın kulaklığa bağlanan kablosu oynadığı zaman özellikle dip noktalarda kalvyem ve kulaklığım kısa süreliğine gidiyor ve 1 saniye içinde geri geliyor. Sorum Şu Yönde Kulaklıkta Sorun Varsa Neden Klavye de gidiyor? Klavyeye Bir Zararı Olur mu? USB Portları Sağlam mıdır?

Ekleme Yapıyorum Sadece Kulaklık Ve Klavye Gidiyor Geliyor Mousede Bir Şey yok

Moderatörün son düzenlenenleri:

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Benim eski mouse'un kabloda kedi ısırması sonucu temassızlık vardı. Kablo oynadığında eğer temassızlık oluşursa usb'lere takılı aygıtları da etkiliyordu. Örneğin hoparlör de cızırdamalar vs yapıyordu. Bir de anakart elektrik atlaması olduğu yönünde hatalar vermeye başladı. Bir mouse için diğer parçalardan da olmayayım diye mouse'u değiştirdim. Değiştirdiğimden beri anakart o hataları bir daha vermedi.

Eğer kulaklıkta temassızlık varsa benzer bir sorun yaşıyor olabilirsin. Bence riske atmaya değmez, zaten eskimiş, kullanmayı bırak derim. İmkanın varsa değiştir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri