Öneri Usb'li Gerçek Rgb Şerit Led Önerisi

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
masama koymak için 1 metrelik usb ile bağlanabilen ve 5050 3 çip olan led şerit arıyorum. uygun ve güvenilir olan bir öneriniz var mı ? 3 çip 5050 olmasa bile en azından kaliteli bir öneri verirseniz yine olur.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
masama koymak için 1 metrelik usb ile bağlanabilen ve 5050 3 çip olan led şerit arıyorum. uygun ve güvenilir olan bir öneriniz var mı ? 3 çip 5050 olmasa bile en azından kaliteli bir öneri verirseniz yine olur.
USB RGB şerif led dediğin televizyon arkasına takılan ledlerden bahsediyoruz dimi.?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
yani internette öyle geçiyor ama ben ya monitöre ya da masaya koyacağım.

Eğer 3 çip'li istersen de;

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165

Eğer 3 çip'li istersen de;

gerçek rgb mi hocam bu ? bilgilerini göremedim

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Bu şerit ledlerin gerçek olup olmadığını internet üzerinden anlayamasın ki, Kardeşim ama
internete ' Gerçek Şerit Yazar '' 2-3 gün sonra bozulur.
yani demek istediğim, beyazı beyaz olarak mı veriyor yoksa RGB renkleri karıştırıp mı veriyor ? benim istediğim 1.olan çünkü ikinci gibi olursa beyaz mavi gibi yeşil ise sarı gibi çıkıyor hiç güzel durmuyor. istediğim şekil ledler prizli olarak var ama prizime çok şey takılı ve priz çok riskli, o yüzden usb alıp monitörden güç çekmek daha mantıklı geliyor bana.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Gerçek dediğin olay sağlam olsun ömür boyu götürsün beni dersen;

Life Smart Var - 1.867 TL

yani demek istediğim, beyazı beyaz olarak mı veriyor yoksa RGB renkleri karıştırıp mı veriyor ? benim istediğim 1.olan çünkü ikinci gibi olursa beyaz mavi gibi yeşil ise sarı gibi çıkıyor hiç güzel durmuyor. istediğim şekil ledler prizli olarak var ama prizime çok şey takılı ve priz çok riskli, o yüzden usb alıp monitörden güç çekmek daha mantıklı geliyor bana.
ALFA konusunda sıkıntı yaşamasın, Kardeşim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri