Çözüldü Uykumu kaçıran İş yeri arızası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Ben ana kartınızda bir arıza oluşmuş olduğunu düşünüyorum. BÜyük ihtimalle ne yaparsanız yapı BIOS karşınıza çıkacak. Artık bence siz müdahale etmeyi bırarkın, bilen bir teknik ekip ilgilensin.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
KafadanKontak yazınca konuyu hatırladım. Sistemi bireysel bilgisayarınız olarak yorumladım. İş yerinin bilgisayarıysa bırakın onlar ilgilensin. Düzeltmeye çalışırken daha da problem olabilir. Sistemde güç birikmesi de olabilir. Bilgisizce müdahale etmek size de zarar verebilir.

KS

Sssemih

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben ana kartınızda bir arıza oluşmuş olduğunu düşünüyorum. BÜyük ihtimalle ne yaparsanız yapı BIOS karşınıza çıkacak. Artık bence siz müdahale etmeyi bırarkın, bilen bir teknik ekip ilgilensin.
Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz dediğiniz gibi bilgili birisinin yapması gerek ben de öyle yapacağım

KS

Sssemih

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
KafadanKontak yazınca konuyu hatırladım. Sistemi bireysel bilgisayarınız olarak yorumladım. İş yerinin bilgisayarıysa bırakın onlar ilgilensin. Düzeltmeye çalışırken daha da problem olabilir. Sistemde güç birikmesi de olabilir. Bilgisizce müdahale etmek size de zarar verebilir.
Çok teşekkür ederim iki gündür her sorumu cevaplarınız.Kendi imkanım ile çözüm olmayacağını anladım.Teknik bir destek yarın alacağım.iyi akşamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri