Yardım Uyumsuz Parça Var Mı? Bu Gün Içinde Sipariş Edeceğim.

melokaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İşlemci
AMD RYZEN 5 7600
Ekran Kartı
YOK
Ekteki sistemde uyumsuz bir parça var mı ? Ekran kartını daha sonra 2. el bir 6800 xt alacağım. Yardım ederseniz çok sevinirim bu gün sipariş vereceğim.

Ekli dosyalar

• 32423423.png
    32423423.png
    55 KB · Görüntüleme: 20

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Ekteki sistemde uyumsuz bir parça var mı ? Ekran kartını daha sonra 2. el bir 6800 xt alacağım. Yardım ederseniz çok sevinirim bu gün sipariş vereceğim.
Uyumsuz bir parça yok ancak ürünleri fiyatları ile paylaşırsan önerilerde bulunulabilir.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
741
Uyumsuz bi parça yok ama, soğutucu o işlemci için fazla . Zaten anakartta m ATX. Soğutucu neredeyse bütün anakartı kaplayacak v e çok ağır olduğundan anakarta yük bindirecek Şöyle daha zarif,işinizi görecek ve daha da hesaplı bi soğutucu alın geçin,derim.Kasada beyazmış.

KS

melokaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Uyumsuz bir parça yok ancak ürünleri fiyatları ile paylaşırsan önerilerde bulunulabilir.
Hepsini hepsiburadadan aldıgım için benzer fiyatta başka sitelerde önerilerde bulunulursa zaten alamayacağım için hem sizi hem kendimi yormamak için kesmiştim ama önerileriniz varsa yine de bakarım daha almadım. Teşşekkür ederim yorumunuz için.

Uyumsuz bi parça yok ama, soğutucu o işlemci için fazla . Zaten anakartta m ATX. Soğutucu neredeyse bütün anakartı kaplayacak v e çok ağır olduğundan anakarta yük bindirecek Şöyle daha zarif,işinizi görecek ve daha da hesaplı bi soğutucu alın geçin,derim.Kasada beyazmış.

Dediğiniz mantıklı sadece ileriye dönük olması için bu soğutucuyu alıyordum sizce ileriye dönük olarak bunda mı kalmam daha mantıklı yoksa sizin dediklerinizden biri mi? Ona göre tercihimi değiştireceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri