Uzaktan Eğitime Tekrar Geçme Ihitmali

MustafaErcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası eğitim alanında alınan kararlara ilişkin açıklamada bulundu. Özer, "LGS'yi sadece 8'inci sınıfın I. dönem konularından yapacağız. Yine YKS'de 12'nci sınıfın II. dönem konuları sınavda dâhil olmayacak." dedi;
Sizce tüm Türkiye genelinde tekrardan uzaktan eğitime geçilecek mi bana göre geçilebilme ihtimali yüksek. Boşu boşuna alınan bir karar olmadığını düşünüyorum.

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Az önce okul yönetimim ile beraberdik, müdür, depremzede öğrencilerle aynı şekilde eğitim görmeniz için. Yani deprem bölgesindeki öğrencilere haksızlık olmaması için tatilin uzaması muhtemel dedi.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Tatil zaten 1 hafta daha uzamış durumda depremzedelerden çıkanlar diğer şehirlerde yurtlara ve bazı okullara gönderiliyorlarmış sanırım ve maalesef ki artçı depremler devam ediyor buda işleri zorlaştırıyor bu yüzden ya Türkiye geneli tatil uzar veyada bir kaç ay uzaktan eğitim olabilir. (tabi bunlar benim şahsi düşüncelerim haberlerden internetten öğrendiğim kadarıyla böyle düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen) İnşallah bir an önce eskiye dönebiliriz.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası eğitim alanında alınan kararlara ilişkin açıklamada bulundu. Özer, "LGS'yi sadece 8'inci sınıfın I. dönem konularından yapacağız. Yine YKS'de 12'nci sınıfın II. dönem konuları sınavda dâhil olmayacak." dedi;
Sizce tüm Türkiye genelinde tekrardan uzaktan eğitime geçilecek mi bana göre geçilebilme ihtimali yüksek. Boşu boşuna alınan bir karar olmadığını düşünüyorum.
sanmıyorum uzaktan eğitime geçilmez ama depremzedeler bir süre okula gideceğinide sanmıyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Üniversiteler uzaktan eğitime geçti, lisedeyim ve inşallah yüz yüze olur. Nefret ediyorum uzaktan eğitimden.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
üniversite geçti benim için yararlı oldu fazla ders alıp vereceğim ama kötü yanı üniversite hayatını yaşayamıyorum
Üniversitenin amacı o değilmi zaten. Ne anlamı kaldı. Şuan depremzedeler daha önemli tabi orası ayrı.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
deprem ilcelerde eğitime baska yerlerde devam edilicek

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
kesinlikle tabi ki hayırlı bir iş için oldu o konuda asla bir kötü yönden düşüncem yok ama verdiğimiz kiralar boşa olcak biraz :D
Kyk yurtları depremzedelere açılacakmış, uzaktan eğitimin sebebi buymuş. Liseler vs geçmez uzaktan eğitime.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Kyk yurtları depremzedelere açılacakmış, uzaktan eğitimin sebebi buymuş. Liseler vs geçmez uzaktan eğitime.
sebebini biliyorum evet, o yüzden zaten bir üzüntü vs yok içimde hayırlı bir iş için kullanılıcak. şuan tek üzüntüm boşa kira vermiş olucam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri