Uzay Montaj Kasa

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar şu resimdeki kasa yada artık her ne ise (adını bilmiyorum) bana ismini söyleyecek yada bulabilecek biri var mı acil be :)

dXQvAp.jpg

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzay montaj diye bende yazdım zaten başlığa fakat bu kasayı nasıl yaparım ben kullanılan parçanın türü nedir demir mi tahta mı bi bilsem yapıcamda işte :D

E

expert

Guest
Pano deniyor bunlara yaptırmak lazım özel olarak her yerde yok

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Nereden yaptırabilirim ? Pano Bilgisayar Sistemi olarak bulamıyorum :) Yada ben yapabilirmiyim ? Biraz zor ama elimden gelir diye umuyorum :)

Ayrıca ekran kartını anakartdan ayıran kabloyu bulabilecek biri varmı el yapımı yapmayı düşünüyorum :p

Hüseyin Bütüner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
r3dX' Alıntı:
Nereden yaptırabilirim ? Pano Bilgisayar Sistemi olarak bulamıyorum :) Yada ben yapabilirmiyim ? Biraz zor ama elimden gelir diye umuyorum :)

Ayrıca ekran kartını anakartdan ayıran kabloyu bulabilecek biri varmı el yapımı yapmayı düşünüyorum :p

bunu ancak nedin özel olarak yaparsın istediğin boyutta fiberglas levhanın üzerine montajlama yaparsın bide özel sıvı soğutma veya işlemciye ayrı hazır sıvı soğutma ekran kartına sıvı soğutma bloku alarak ona ayrı soğutma yaparsın veya ekran kartını fanlı olarak çalıştırırsın  ekran kartını uzatmak istiyorsan da pci express x16 uzatma kablosu alırsın 
bu iş kısaca baya maliyetli olur sana kendimde düşünmüştüm bi ara :D
hatta böyle bir şey düşünmüştüm  :D
5YPngq.jpg
[/url][/img]

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri