V.O.K FRİDAY 2 SİSTEM

KS

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
bitane kod göndermişler sadece onu girdim olmadı acaba yanlış yere mi giriyorum

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
sen nasıl aldın anlatır mısın?
Hangi kodu verdiğini bilmiyorum ama genelde işleyiş aynı. İntel veriyorsa sitesinden kayıt olup kodu giriyorsunuz. Sonrasında hangi launcherda geçerliyse onu hesabınıza bağlıyorsunuz ve ekleniyor.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
243
Son düzenleme:
KS

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Hangi kodu verdiğini bilmiyorum ama genelde işleyiş aynı. İntel veriyorsa sitesinden kayıt olup kodu giriyorsunuz. Sonrasında hangi launcherda geçerliyse onu hesabınıza bağlıyorsunuz ve ekleniyor.
itopya veriyor biri amd ilemci diğeride nvidia ekran kartı

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Isıyı sürekli kontrol etmesemde bendede değerler fena değil 75'i geçtiğini görmedim bende.

PSU Rampage diye hiç güvenilmiyor ama ben hiç sorun yaşayan görmedim. Şahsen ben öncelikli olarak Hard Disk almayı düşünüyorum.
bitane kod göndermişler sadece onu girdim olmadı acaba yanlış yere mi giriyorum
Kodları Steamden değil, birisini GeForce Experience'den diğerini ise AMD Rewardsdan aktifleştirebilirsiniz.

Rakip geldi:) 13750 Lira, webte 50, mağazalarda 450 stok var deniyor.

Hocam bu vatanda çıkan sistemlerden nasıl haberdar oluyorsunuz, ne zaman denk gelsem anında çıkıyor ve bitiyor çok garip. Hiç videosu, reklamı, tanıtımı olmadan dakikalar içersinde sessizce gelip sessizce gidiyor :D

KS

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Isıyı sürekli kontrol etmesemde bendede değerler fena değil 75'i geçtiğini görmedim bende.

PSU Rampage diye hiç güvenilmiyor ama ben hiç sorun yaşayan görmedim. Şahsen ben öncelikli olarak Hard Disk almayı düşünüyorum.

Kodları Steamden değil, birisini GeForce Experience'den diğerini ise AMD Rewardsdan aktifleştirebilirsiniz.

Hocam bu vatanda çıkan sistemlerden nasıl haberdar oluyorsunuz, ne zaman denk gelsem anında çıkıyor ve bitiyor çok garip. Hiç videosu, reklamı, tanıtımı olmadan dakikalar içersinde sessizce gelip sessizce gidiyor :D
experience da kod kısa kalıyo ordada olmuyo çıldırıcam

Cardatore

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
nvidia olanı geforge uygulamasından diğerinide amd rewards üzerinden alman lazım .uygulamalara girdiğinde direk yönlendiriyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri