valorant 4:3 yapamiyorum

Mievra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
tam 3 aydir bu sorunu yasiyorum tam ekran yapip 1024 768 yapmaya calisiyorum ekranin altinda ve ustunde 
black bar var ekran karti ayarlarindan tam ekran yapsamda sorun devam ediyor 4 5 kere ticket attim hep ayni cozumu soyluyorlar bir ise yaramiyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: valorant 4:3 yapamiyorum

Oyuna özel bir şey var mı anlamam. Ancak siyah barları kaldırmak için eğer oyuna özel bir durum yoksa önerebileceğim bir çözüm var. Oyunda çözünürlüğü istediğiniz ayara getirip oyunun görüntüleme sistemini pencere moduna alın. Daha sonra Borderless Gaming bu yazılımla tam ekrana penceresiz geçirebilirsiniz. Benzer şeyi NVIDIA veya AMD sürücü yazılımından tam ekran ölçeklendirmesi ayarı ile yapabilirsiniz. Tekrar söylüyorum eğer oyuna özel bir durum yoksa işe yarar.

Aras_1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
RE: Cvp: valorant 4:3 yapamiyorum

ugur.gozaydin' Alıntı:
Oyuna özel bir şey var mı anlamam. Ancak siyah barları kaldırmak için eğer oyuna özel bir durum yoksa önerebileceğim bir çözüm var. Oyunda çözünürlüğü istediğiniz ayara getirip oyunun görüntüleme sistemini pencere moduna alın. Daha sonra Borderless Gaming bu yazılımla tam ekrana penceresiz geçirebilirsiniz. Benzer şeyi NVIDIA veya AMD sürücü yazılımından tam ekran ölçeklendirmesi ayarı ile yapabilirsiniz. Tekrar söylüyorum eğer oyuna özel bir durum yoksa işe yarar.
Bendede aynı sorun var ve valoranta özel bir sorun çünkü r6 da öyle bir sorun yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri