Valorant çok fazla hesap açmak bir sorun yaratır mı

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
bildiğiniz gibi valoranta gece pazarı geldi bende merak ettim ve kendi e postlarım üzerinde birçok hesap açtım bu herhangi bir sorun yaratır mı acaba

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bir sorun olacağını sanmıyorum. Bende fazla hesap açtım bir şey olmadı. Hesap yasağı gibi bir durum yok diye biliyorum.

crocx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
bildiğiniz gibi valoranta gece pazarı geldi bende merak ettim ve kendi e postlarım üzerinde birçok hesap açtım bu herhangi bir sorun yaratır mı acaba
hiçbir sıkıntı olmaz hocam dilediğiniz kadar hesap açabilirsiniz mühim olan hesapların k.adını ve şifresini unutmamak.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
rankınız düşükse bırlıkte kasılalım
pek rank falan kasan hatta valorant oynayan birisi değilim hocam ayda yılda bir dm girip çıkıyorum sadece beta zamanında demir 3 falan olmuştum :D eğer rank kasmaya falan başlarsam sizinlede oynamak isterim

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
pek rank falan kasan hatta valorant oynayan birisi değilim hocam ayda yılda bir dm girip çıkıyorum sadece beta zamanında demir 3 falan olmuştum :D eğer rank kasmaya falan başlarsam sizinlede oynamak isterim
Benim LoLde de rankım yok yakında girip plata/golda kadar kasmayı düşünüyorum.
Sonra da aynı şeyi valorant için deneyecem.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
15 tane hesap açtık hepsinin gece pazarı çok kötü :D

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
15 tane hesap açtık hepsinin gece pazarı çok kötü :D
2-3 gündür baya bir hesap açtık hepsinin gece pazarında iyi birşey yok :D bir tane özel harekat kelebek falan bekliyordu arkadaşım hiçbirine gelmedi

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sorun olmaz hocam. Sadece kurallar çerçevesinde olun yeterli. O hesaplarda yapacağınız kural ihlalleri tüm hesapları etkileyebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri