Valorant Csgo Kasma Hi̇ssi̇yati

fitnessgemisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhabalar rahatsız ediyorum sizleri kaç yıldır uğraşıyorum fps oyunlarında takılma hissiyatı var sistemim rtx3060 12 gb işlemci ryzen 5 5600x ram 16gb ram 8gb 8gb 3000mhz sıvı sğutma var ml240l anakart asus rog strix b550 f ssd 1 tb 990 pro 1 tb harddisk anakart ssd yeni aldım parçaların çoğunu değiştirdim hala kasma hissiyatı var fps düşüyor 300 den fight da 180 190 görüyor monitör 280 hz 240 aldım aynı yani driver güncel format attım gysnc vs kapattım aklınıza ne geliyorsa sıcaklık değerleri normal anlamıyorum yani rica etsem bilginiz varsa yardımc olurmusunuz iternet fiber

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
422
nvidia experienceden optimize etmeyi denedin mi ?

valorant oynamadığım için oyun içi ayarı bilmiyorum tam ekran pencereli yada windowed olarak olabiliyor o yırtılma yapabiliyor onları elle istersen birde öyle dene

KS

fitnessgemisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

valorant oynamadığım için oyun içi ayarı bilmiyorum tam ekran pencereli yada windowed olarak olabiliyor o yırtılma yapabiliyor onları elle istersen birde öyle dene
HOCAM YOK DÜZELMEDİ FPS DÜŞÜYOR FİGHT DA KASMA HİSSİYATI OLUYOR

İŞLEMCİ Mİ DEĞİŞMEM LAZIM

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri