Soru Valorant Fps Normal Mi

hakannaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar merhaba

7800x3d
Asus tuf 4080 super
Asus 180hz 4k monitör

Bu sistemde valorantta 450-650 fps arası alıyorum yüksek ayarlarda 4kda sizce normal mi yoksa bi absürtlük veya yapmam gereken bir ayar var mı

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Hocam peki 700-900 fps alanlar var onlarda nasıl oluyor bu fps orayı anlayamadım
Bende sabah bunun derdine düştüm aynı işlemci 650 - 500 arası alıyorum monitörüm 360hz 2k oled monitörün desteklediğini veriyor fazlası olsada olur olmasada. Alan alıyor biz alamıyoruz demekki. Alanların çoğu curve optimizerde -30 ila -20 arasında kendi işlemcisine göre belirleyip ayar yapıyor o şekilde 750 ortalama fpsle oynayan aynı işlemciye sahip olduğum arkadaşlarım var 2 3 tane. Eğer o fpslere çıkmak isterseniz yapabilirsiniz ama 180 hz monitör kullanıyosunuz hz çok düşük isterseniz 1000 alın bi faydası yok.

KS

hakannaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bu curved ayar dediğiniz nedir peki hocam
Bende sabah bunun derdine düştüm aynı işlemci 650 - 500 arası alıyorum monitörüm 360hz 2k oled monitörün desteklediğini veriyor fazlası olsada olur olmasada. Alan alıyor biz alamıyoruz demekki. Alanların çoğu curve optimizerde -30 ila -20 arasında kendi işlemcisine göre belirleyip ayar yapıyor o şekilde 750 ortalama fpsle oynayan aynı işlemciye sahip olduğum arkadaşlarım var 2 3 tane. Eğer o fpslere çıkmak isterseniz yapabilirsiniz ama 180 hz monitör kullanıyosunuz hz çok düşük isterseniz 1000 alın bi faydası yok.

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Bu curved ayar dediğiniz nedir peki hocam

Burdan detaylı izleyip kendinize göre uygun ayarı yapıp fps değerlerinizi uçurabilirsiniz. Kişi malından tatmin olmak ister. baya baya fark edecektir doğru ayarı deneye deneye bulursanız. bizim işlemcilerimiz için -20 & -30 arası önerilir o aralıklardan sapmadan deneyiniz benim 2 arkadaşımında 24de tutmuştu fps olayı.

KS

hakannaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Burdan detaylı izleyip kendinize göre uygun ayarı yapıp fps değerlerinizi uçurabilirsiniz. Kişi malından tatmin olmak ister. baya baya fark edecektir doğru ayarı deneye deneye bulursanız. bizim işlemcilerimiz için -20 & -30 arası önerilir o aralıklardan sapmadan deneyiniz benim 2 arkadaşımında 24de tutmuştu fps olayı.
Aga bu videodan anlıcak kafa yok bende o kadar acemiyim türkçe bi videosu yokmudur

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Aga bu videodan anlıcak kafa yok bende o kadar acemiyim türkçe bi videosu yokmudur
Adımları takip etseniz yeterli dillik pek bişeyi yok mevzunun.

Türklerin böyle verimli video çektikleri nerde görülmüş sponsorluk olmadıktan sonra. eudan başka kaynak bulamazsınız zorda bi muhabbet olmadığı için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri