Soru Valorant Hakkında Bilgi.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba Arkadaşlar,

Valorantta ben yeni başladım, Biraz araştırma yapıyorum daha iyi oynamak için lakin bazı şeyleri bulamadım. Size sormak istediğim " Valorant da skinler silahları daha çok mu? güçlendiriyor " Yoksa sus olarak mi? Var bu olay.

Bir sorum daha olacak oyundan 5 dakika önce kalktım, " Adama sniper vurdum 136 Can aldım adam ölmedi " Normal FPS oyunlarında ölmesi lazım değil mi? Acayip deli oldum bu olaya.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Skin hiçbir şey değiştirmiyor. Sadece gösteriş. Oyunda tam kalkan ile can 150 oluyor. 136 Tam kalkanı öldürmez.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
Merhaba Arkadaşlar,

Valorantta ben yeni başladım, Biraz araştırma yapıyorum daha iyi oynamak için lakin bazı şeyleri bulamadım. Size sormak istediğim " Valorant da skinler silahları daha çok mu? güçlendiriyor " Yoksa sus olarak mi? Var bu olay.

Bir sorum daha olacak oyundan 5 dakika önce kalktım, " Adama sniper vurdum 136 Can aldım adam ölmedi " Normal FPS oyunlarında ölmesi lazım değil mi? Acayip deli oldum bu olaya.
Sana önerim reyna gibi karakterler ile oyuna başlama killjoy omen ve breach ile oyna onlara alış daha sonrasından entry oyna

Odinciler buradaysa Beğeni alabilir miyim :D
Malesef hocam demir değilim 😀😀

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Silahlar yeterince güçlü immo 3 üm.

Zaten yüceliğe çıkınca anlıyorsunuz silahlar cs go gibi değil one tap atması çok kolay.

Oyun aşırı kolay diye bırakıp csye geçtim ben :D

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206

Zaten yüceliğe çıkınca anlıyorsunuz silahlar cs go gibi değil one tap atması çok kolay.

Ağa ben yeniyim diye, O zaman silahlar güçsüz geliyor bana.

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Ağa ben yeniyim diye, O zaman silahlar güçsüz geliyor bana.
Evet evet biraz oynayınca anlayacaksınız aslında diğer oyunlara göre aşırı güçlüler.

Monitör hzniz yüksekse zaten otomatik iyileşiyorsunuz tavsiye ettiğim hz 240 fazlasında ben oynayamadım :D aşırı akıcı olmuştu

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Evet evet biraz oynayınca anlayacaksınız aslında diğer oyunlara göre aşırı güçlüler.

Monitör hzniz yüksekse zaten otomatik iyileşiyorsunuz tavsiye ettiğim hz 240 fazlasında ben oynayamadım :D aşırı akıcı olmuştu
Monitör 60 veya 75 Hz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478

Katılıyorum immo 2yim silahlar cs ye göre baya güçlü

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri