Valorant Hesabım Ne Kadar Eder? (Koleksiyonluk Skinler)

TurkFather

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Şampiyon Vandal "koleksiyonn(bir daha gelmeyecek
Şampiyon Phantom "
Şampiyon Kelebek "
Şampiyon Karambit "
Ejder vandal
Yağmacı vandal
Delipop Phantom
Asil Phantom
Yağmacı Sheriff
Fatih ghost
Yitik operatör
Sihirpunk spectre

Aithraa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hesabın ilk epostasını satarken verip vermeyeceğin, aşağı yukarı tüm silahlarda Battle Pass bile olsa skin olup olmadığı, açık olan ajan sayısı, hesabın beta hesabı olup olmadığı, hesabın Türkiye sunucusunun hesabı olup olmaması gibi birçok etmen var. Bu etmenler hesabın değerini artırıp azaltabilir.

Ancak sadece verdiğin bilgilere dayanarak cevap verecek olursam yaklaşık 1000-1250 lira civarı eder diye düşünüyorum.

KS

TurkFather

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hesabın ilk epostasını satarken verip vermeyeceğin, aşağı yukarı tüm silahlarda Battle Pass bile olsa skin olup olmadığı, açık olan ajan sayısı, hesabın beta hesabı olup olmadığı, hesabın Türkiye sunucusunun hesabı olup olmaması gibi birçok etmen var. Bu etmenler hesabın değerini artırıp azaltabilir.

Ancak sadece verdiğin bilgilere dayanarak cevap verecek olursam yaklaşık 1000-1250 lira civarı eder diye düşünüyorum.
Sadece şampiyon vandallı hesaplar 2k dan başlıyor hocam ama, tüm ajanlar açık, tr sunucusunda, 2 sezondur yücelik ve 2-3 sezonun yarısının skinleri var. skinsiz silah ya da açılmayan ajan yok dediğim gibi. İlk mail duruyor tabiki vericem.

Aithraa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu eklediğiniz bilgileri de göz önünde tutarsak fiyat artacaktır. Valorant'ın hesap satış piyasası çok oynak, kimisi 10000 TL yatırdığı hesabı 2000 TL'ye koyuyor kimisi daha yüksek koyuyor. Genelde elinden hızlıca çıkartmak isteyen kişiler fiyatı düşük girdiği için, hesabınızdaki skinlerin değeri ne kadar yüksek olsa da insanlar sizin değil onların hesabını almayı tercih ediyorlar.

Hesabınızın rankı güzel, ilk epostayı vermeniz fiyatı iyi etkiler. Cevap verirken sadece skinlere bakıp minimum ne kadardan hızlı alıcı bulabileceğinizi söylemiştim. Bu eklediğiniz bilgilere dayanarak hızlı satmak istiyorsanız 2000 TL, acelem yok diyorsanız daha üstüne satabilirsiniz diye düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri