Valorant vp nereden alınır

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
öncelikle iyi forumlar,bu aralar vp satan çoğu satıcı çalıntı kredi kartları ile alıp satıyor bu yüzdende riot vp yi kullanan hesaba ban atıyor benimde sizlere birkaç sorum var
1-en ucuz vp yi nereden alabilirim
2-güvenilir olarak nereden alabilirim
3-bedava vp kazanmanın bir yolu varmı örneğin razer gold benzeri

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bu aralar vp satan çoğu satıcı çalıntı kredi kartları ile alıp satıyor bu yüzdende riot ban atıyor vp yi kullanan hesaba benimde sizlere birkaç sorum var
1-en ucuz vp yi nereden alabilirim
2-güvenilir olarak nereden alabilirim
3-bedava vp kazanmanın bir yolu varmı örneğin razer gold benzeri
1-2.GameSatış,VatanGame kullanabilirsiniz ben oradan alıyorum.Sorun yaşamadım.
3.3.parti yazılımalar la BUFF gibi uygulamaları destek ekibine sorduğumda 3.parti yazılım olduğu için banlanma şansınız var demişti.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Teşekkür ederim Çağdaş hocam
1-2.GameSatış,VatanGame kullanabilirsiniz ben oradan alıyorum.Sorun yaşamadım.
3.3.parti yazılımalar la BUFF gibi uygulamaları destek ekibine sorduğumda 3.parti yazılım olduğu için banlanma şansınız var demişti.

Hasan Alp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Merhaba şuana kadar bir çok siteden satın aldım. Aldığım siteler genelde en ucuza satanlar oluyor ama elbette araştırarak alıyorum. 2 aydır vp satın aldığım tek site VikingPin google de görmüştüm fiyatları gayet uygundu almaya başladım hiç sorun yaşamadım aldığım gibi anında sms olarak kodumu gönderiyor sistemleri. sizede öneririm ve bedava vp falan sakın inanmayın hesabınızdan olursunuz. iyi forumlar dilerim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri