Öneri Valorant Yerçekimsel Uranyum Nöroateşleyici Operatör

Kagexa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
1775 lik operatör skini bekliyordum markete çok bi seçenek yok ama bu skin geldi renk paketi , mermi izi ve atış sesi var + olarak. Sizce alınır mı yoksa köken operatör , iyon operatör , sihirpunk operatör , yağmacı operatör veya yitik operatör beklenir mi ? Düşüncenizi merak ettim şimdiden teşekkürler.

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
1775 lik operatör skini bekliyordum markete çok bi seçenek yok ama bu skin geldi renk paketi , mermi izi ve atış sesi var + olarak. Sizce alınır mı yoksa köken operatör , iyon operatör , sihirpunk operatör , yağmacı operatör veya yitik operatör beklenir mi ? Düşüncenizi merak ettim şimdiden teşekkürler.
Bence alınmaz hocam bana kalırsa Araxys de beklenebilir efekt olarak ses tokluğu olarak çok güzel opearatör onun dışında yitik te beklenebilir.

elymuinium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
hocam operatörde belli bir süreden sonra o çıkan ses efektlerinden dolayı rahatsız olmaya başlıyorsunuz veya ses kasamadığınız zamanlarda oluyor güçlü bir ses olduğundan seçenekleriniz arasından yitik iyidir

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Senin kendi tercihin ama ben almazdım. Seviyorsan al

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri