Yardım Valorant'ta Oyunun Ortasında Atıyor!

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Merhaba, inno3d 3060ti lı ve amd ryzen 5 5600 lü hazır gaming pc aldım ancak bilgisayarda tek bir sorun var ne yaptıysak çözülmedi valorantta oyunun ortalarında oyundan atıyor durduk yere bu konu hakkında ne yapabilirim veya sorun ne olabilir ekran kartı sorunlu olabilir mi?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhaba, inno3d 3060ti lı ve amd ryzen 5 5600 lü hazır gaming pc aldım ancak bilgisayarda tek bir sorun var ne yaptıysak çözülmedi valorantta oyunun ortalarında oyundan atıyor durduk yere bu konu hakkında ne yapabilirim veya sorun ne olabilir ekran kartı sorunlu olabilir mi?
Driver güncel mi oyun değerlerinizi paylaşabilir misiniz?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Evet driver en son sürüm olarak güncellendi bios güncellendi win11 kurulu şuan bilgisayarda, onun dışında valorantta 700-800fps oyun için rekabete dayalıda min 300fps
Diğer oyunlarda denediniz mi sadece valorant mı ?
PSU nedir ?
Sadece valorantta oluyorsa herhangi bir hata veriyor mu valorant destekle görüştünüz mü ?

KS

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Diğer oyunlarda denediniz mi sadece valorant mı ?
PSU nedir ?
Sadece valorantta oluyorsa herhangi bir hata veriyor mu valorant destekle görüştünüz mü ?
valorant a critical error has occurred gibi bi hata veriyor. Sadece valorantta oluyor lolde sıkıntı yok psu 650w gamegarajın ahora5a modeli 3060tilı sistem

Aithraa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben de daha önceden oyun oynarken sürekli mavi ekran hatası alıp duruyordum, şu şekilde çözdüm, bir dene istersen düzelme ihtimali var.

Windows 11 için; Ayarlar > Ekran > Grafikler > Varsayılan Grafik Ayarları > Donanım Hızlandırmalı GPU Zamanlaması

Bu ayar açıksa kapatıp öyle tekrar denemeni öneririm.

KS

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Ben de daha önceden oyun oynarken sürekli mavi ekran hatası alıp duruyordum, şu şekilde çözdüm, bir dene istersen düzelme ihtimali var.

Windows 11 için; Ayarlar > Ekran > Grafikler > Varsayılan Grafik Ayarları > Donanım Hızlandırmalı GPU Zamanlaması

Bu ayar açıksa kapatıp öyle tekrar denemeni öneririm.
Yani bi denerim ancak ne denediysek çözemedik 2 kere windowsu baştan kurduk tüm sürücüleri güncelledik biosu 2-3 kere güncelledik ram mhzsini ayarladık yok bu sorun bir türlü çözülmüyor.

Kayra0133

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
22
Windows 10 kurmayı denedinmi bende windows 11 de çok sorun yaşadım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri