valorantta sürekli atıyor

efecan gümüş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
sistemim
i-5 9400f
rx 550
16 gb ram
256 gb ssd 550 mb okuma/ 450 yazma
oyunda fpsm güncel olarak 250 civarı pingim kasma donma olmamasına rağmen oyundan atıyor ve bunu üstüste sürekli yapıyor

diğer hiçbir oyunda sıkıntı yok sadece valorant
oyuna başladığım zaman oluyor ana menüde fln sıkıntısız oyuna girdiğimde ya başlarken yada el içinde atıyyor

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ddu ile ekran kartı driverlarınızı kaldırıp tekrardan kurulum sağlayın. Depolamanız yetersiz görünüyor. Eğer dolduysa problemi yaşatan o olabilir. Sorunlar bundan kaynaklı değilse ESED NOD32 veya Malwarebytes ile tam tarama gerçekleştirin.

KS

efecan gümüş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ddu ile ekran kartı driverlarınızı kaldırıp tekrardan kurulum sağlayın. Depolamanız yetersiz görünüyor. Eğer dolduysa problemi yaşatan o olabilir. Sorunlar bundan kaynaklı değilse ESED NOD32 veya Malwarebytes ile tam tarama gerçekleştirin.
SSD 100 GB boş yer var ekran kartının driverlarini 3 kere silip yükledim aynı şey üstüne format attım aynı en son dediğinizi yapacağım

KS

efecan gümüş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
tarama sonucu hepsini karantınaya aldım oyunu bida mı denim

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2022-11-15 131540.png
    Ek Açıklama 2022-11-15 131540.png
    71.1 KB · Görüntüleme: 7

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri