valoranttayken uyarı verdi oyundan attı önemli bişeymidir error kodunu yazdım

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Fatal error: [File:Unknown] [Line: 277] D3DRHI->GetDevice()->CreateRenderTargetView(BackBufferResource, &RTVDesc, BackBufferRenderTargetView.GetInitReference()) failed at C:\fbroot\engine\source\runtime\windows\d3d11rhi\private\d3d11viewport.cpp:171 with error E_INVALIDARG
graphics card crashed

oyuna tekrardan girebiliyorum ama önemli bişeymidir bilgi verirseniz sevinirim.
image.png

Addoganli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Fatal error: [File:Unknown] [Line: 277] D3DRHI->GetDevice()->CreateRenderTargetView(BackBufferResource, &RTVDesc, BackBufferRenderTargetView.GetInitReference()) failed at C:\fbroot\engine\source\runtime\windows\d3d11rhi\private\d3d11viewport.cpp:171 with error E_INVALIDARG
graphics card crashed

oyuna tekrardan girebiliyorum ama önemli bişeymidir bilgi verirseniz sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 11351
Ekran kartınız AMD mi?

KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Ekran kartı driverıyla ilgili bir sorun bu. Genelde AMD bu tür sorunlar çıkardığı için ondan sordum.
güncellemeleri yapıyım bide bakalım gelicekmi formattan sonra geforce experience uygulamasını yüklemeyi unutmuşum

Addoganli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
güncellemeleri yapıyım bide bakalım gelicekmi formattan sonra geforce experience uygulamasını yüklemeyi unutmuşum
Bazen yeni sürümler de sorun çıkarabiliyor. Bu durumda eski versiyonları yüklemek düzeltiyor.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Kartınızın driver güncellemelerini yapın. Sonrasında yüksek ihtimalle düzelecektir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri