21.000-25.000 TL Vatan Bilgisayardan I5 12400F RTX 4060 Sistem Alınır Mı

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
İşlemci
I5 12400f
Ekran Kartı
Rtx 4060

Kasayı zalman yapıp almayı düşünüyorum sistem herhangi bir sıkıntı yaratır mı yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim

KS

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Vatan zorunlu mu ? Düşüncem %99 vatan.
Hocam diğer siteler vade farkını çok arttırıyor birde ürünü görüp almak istediğimden vatanı tercih ediyorum sizce goat v4 için beklememe değer mi şuan baktığım ürünün fiyatı ve parçaları kötü mü

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
990
Hocam diğer siteler vade farkını çok arttırıyor birde ürünü görüp almak istediğimden vatanı tercih ediyorum sizce goat v4 için beklememe değer mi şuan baktığım ürünün fiyatı ve parçaları kötü mü
Güç kaynağı kötü onu da değiştiriceğim dediniz, goat 4 ü beklemeye kesin değer. Çıktığı zamanın genelde en iyi sistemi oluyor. 25k eden sistemi 20k dan falan bile verebilirler yani belli olmaz tabii.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
234
Bende 6 taksitle almayı düşünüyordum kasa konusunda zalman ve cooler master arasında kararsız kaldım neredeyse 1000tl fark var
Coolermastere fazladan para vermene gerek yok. Zalman ,muhteşemdir Zamanında 80 plus bile olmayan ,eski nesil,bi çok powerini kullandım Buram buram,kalitedir.

KS

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Coolermastere fazladan para vermene gerek yok. Zalman ,muhteşemdir Zamanında 80 plus bile olmayan ,eski nesil,bi çok powerini kullandım Buram buram,kalitedir.
Hocam Yardımın için teşşekür ederim o 1000 lirayıda 1tb ssd ve corsair belleke koyarım

KS

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Rica ederim SSD yi, Kioxia 1 TB yap tabi ki. 500 GB artık az geliyor. Lexar ,bellekte iyi markadır. Ellemesende olur.
Hocam bu ssd konusunda zamanında çok problem yaşadım %60 sağlık durumunda olan rc500 m2 nvm ye sahibim kioxia yerine crucial alsam daha mantıklı bir seçim olur mu?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
234
Crucialde DRAM modülü yok. Kioxiada var. Ömür açısından önemlidir DRAM modülü. Kioxia olsun,yani.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri