Vatan

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Merhaba mesala ben 6 bin tllik pc alıcam ama karttan 4 bin tl çekilicek geriye kalan 2 bin tl nakit vericem öyle oluyormu vatanda

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bende böyle bir yöntem ile sistem toplamıştım Vatan 'dan oluyor yardımcı olurlar size sisteminiz hazır mı? Yoksa yardımcı olabiliriz.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Oh be çok mutlu olun bütçe 6000 tl pc monitör ve kulaklık lazım ilerde klavye mause mause pad alırım

Oh be çok mutlu olun bütçe 6000 tl pc monitör ve kulaklık lazım ilerde klavye mause mause pad alırım

Kulaklık cloud 2 düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cloud 2 için sistemden gereksiz kesinti yapmış olursun bence en önemli ve en çok parayı sistemin kendisine harcamalısın ekipman için sisteme harcayacağın paradan kesmez mantıksız olur iderelik bir kulaklık içini görecektir. Biraz bekleticem sistemi hazırlayıp paylaşırım.

i3 8100 + GTX 1050 Ti + 8 GB 2400 Mhz RAM + 1 TB 7200 Rpm WD Blue + 120 GB SSD + AOC 21.5 G2260VWQ6 1ms 75Hz Monitör + RAMPAGE SN-RX9 GAMİNG 7.1 Kulaklık - 6.035 TL - Vatan Bilgisayardan bu kadar oluyor istediğin tarzda bir PC. İstanbulda 'isen İtopya 'dan daha farklı bir sistemde alınabilir ancak orası bir kısmı nakit bir kısmı kart ile alışveriş yapar mı arayıp öğrenmen gerek.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Bu kulaklık pubg gibi oyunlarda iyi ses kasar dimi bide bu dediğim ödeme konusu her ilde geçermi istesem itopyaya giderim uzak değilim ama ödemesi nasıl oranın

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İtopyanın birtek kadıköyde bir mağazası var Vatan bilgisayar gibi kalite bir mağazadır ancak araman gerek https://www.itopya.com/musteri-hizmetleri/ bu linkteki numaradan arayıp bilgi alabilirsin. Kulaklığa gelirsen Gamepower vs. gibi alternatif bir markadır Rampage ve oyuncu ürünleri yapıyor kaliteli F/P ürünü yapan nadir firmalardan fiyatına göre iyi iş çıkartır Vatan 'da çok fazla bu fiyat bandında marka yok bu yüzden onlar arasında en iyisi bu pişman etmez.

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Tmm o zaman vatan bu ödeme konusunda tmm itopyaya mesaj dönüşlerini bekliyorum onlarında

KS

canlol4

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Enes değirmenci kredi kartından tek seferde çektircem bide itopyada yarısı kredi kartı yarısı nakit ödeme varmı bilgin varmı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri