Çözüldü Vatan'dan PC Toplattırdım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
teşekkür ediyorum psu konusunda iyi araştırıcam sağ olun. eğer tekrar kafama takılan bir şey olursa tekradan buraya yazarım hepinizin eline sağlıkk

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Hocam bunların yerine internette hazır sistemler çok uyguna geliyor. Bence vatan gibi kazık yerlerden alma. Tabi ilk toplayanlar bilindiği için oraları tercih ediyor. Ama iyi ki buraya konu açmayı akıl etmişsin ki yardımcı olmayı seven arkadaşlarımız var. Önerdikleri sistemler bunlardan kat kat iyidir. Kafana yatan 3-4 tanesi için link koyup konu açabilirsin. Hangisi çoğunluk olursa + ve -'leriyle beraber o sistemi alırsın.

KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Hocam bunların yerine internette hazır sistemler çok uyguna geliyor. Bence vatan gibi kazık yerlerden alma. Tabi ilk toplayanlar bilindiği için oraları tercih ediyor. Ama iyi ki buraya konu açmayı akıl etmişsin ki yardımcı olmayı seven arkadaşlarımız var. Önerdikleri sistemler bunlardan kat kat iyidir. Kafana yatan 3-4 tanesi için link koyup konu açabilirsin. Hangisi çoğunluk olursa + ve -'leriyle beraber o sistemi alırsın.
Yok hocam zaten vatandan gidip almam ben de güvenmiyorum zaten. Ultima 5500 e karar kıldjm islemcisini 5600 yapıp anakarti yukseltip oyle alıcam bakalım. Bugün bir de yerlerine gidip onlara danışıcam

KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Heroya giremiyorum ya açılmıyor site

hocam istanbuldaysan pc hocası pazar günü mağaazaya özel sistem yapacakmış fiyatı mükemmel diyorlar smokinlik ve üst segment dediklerine göre 16k - 17k civarı rtx 3070 falan olur büyük ihtimal

KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
hocam istanbuldaysan pc hocası pazar günü mağaazaya özel sistem yapacakmış fiyatı mükemmel diyorlar smokinlik ve üst segment dediklerine göre 16k - 17k civarı rtx 3070 falan olur büyük ihtimal

Hocam keşke fiyatı belli olsaydi simdi oraya gidip 20k demesinler

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Rica ederim, başka sorularınız için forumda tekrar konu açabilirsiniz.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri