Vento vg10f 550w hddler nereye takilacak

emrecelik54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba vento vg10f 550w luk kasa var bende buna kaçtane hdd takabilirim ve nereyebtakacağım bir de öndeki rgb ler degisiyor diyorlardi bunları nerden degiştireceğim

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
rgb değişmiyor sanırım aynı kasa bende de var ışıkları hiç sevmiyorum beyaz veya kırmızı yapmak istiyorum gökkuşağı gibi yanıyor müdahalede edemiyoruz

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Kasa fanlarının rengi maalesef değişmiyor. HDD montaj yerleri ile ilgili sitelerde bir bilgi bulamadım. Emin değilim ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla PSU'nun üstünde 2 tane 2.5", onların yanında 1 tane 3.5", PSU'nun yanında da 1 tane 3.5" montaj yuvası var. Kablo geçirmek için PSU'nun üstünde kalan delikler kullanılıyor. Çok garip bir kasa
.
vento vg10f.jpg

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Kasa fanlarının rengi maalesef değişmiyor. HDD montaj yerleri ile ilgili sitelerde bir bilgi bulamadım. Emin değilim ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla PSU'nun üstünde 2 tane 2.5", onların yanında 1 tane 3.5", PSU'nun yanında da 1 tane 3.5" montaj yuvası var. Kablo geçirmek için PSU'nun üstünde kalan delikler kullanılıyor. Çok garip bir kasa.
evet 2 hdd 2 ssd yeri var ama nasıl takılacağını teknik olarak anlatamayacağım için bir şey demedim. renk değişmiyorsa renk değiştirmek için bir şey alıyorlar bizim ne almamız gerekiyor hocam

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
evet 2 hdd 2 ssd yeri var ama nasıl takılacağını teknik olarak anlatamayacağım için bir şey demedim. renk değişmiyorsa renk değiştirmek için bir şey alıyorlar bizim ne almamız gerekiyor hocam
Eğer fanlarınız desteklemiyorsa onları değiştirmeden renklerle oynayamazsınız. RGB fan almanız gerekir.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Aynı sorunu leo kasada yaşadım en masrafsız yol olarak 2.el olarak satıp 2.el olarak aldım 100 lira fark vermiş oldum hocam. Eğer imkan varsa düşünebilirsiniz, hazır sistem alıp satan arkadaşlar garantili kutulu çok az kullanılmış kasalar satabiliyor
Edit: Işıklandırma sorunu için bu çözümü kullandim HDD ile alakası yoktur :)

KS

emrecelik54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anladim
Hocam 2 tane hdd takabiliyirum kasaya o zaman

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki