Vi̇ewsoni̇c Moni̇tör Problemi̇

wgaijin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Evet arkadaşlar, garip bir durum var, anlatmak istiyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum ama kullanıma engel değil gibi gözüküyor. Olay şöyle: Amazon'dan bir ViewSonic monitör aldım. İlk geldiğinde, ekranın ortasında yeşil bir piksel çıktı, birbirimizle bakıştığımız için gönderdim. Amazon değişim yaptı ve yenisini gönderdi. 1 hafta sonra, yani dün (26'sında), aynı ürünün yeni, kapalı kutu sıfır hali geldi. Ancak bunda ölü piksel bulamadım. Monitörün dibine biraz yaklaşınca, belli belirsiz, çok dikkatli bakınca görebildiğim yeşil pikseller var gibi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
İlerlememesi adına kanıtlayabilirseniz iade isteyin başka markalara yönelin.

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
o zaman şimdilik devam diyelim çünkü değişim ürününde aynı sorun tekrar oluşunca durumu ilettim onlarda eğer ilerde sorun artarsa gereken yapılır dedi
Dedilerse yaparlat elektronik bişi alacağım zaman 500 1000 fazla verir amazondan alırım. 4070ti super mesela diğer sitelerde 37 falandı 38.500e amazondan aldım.

KS

wgaijin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Dedilerse yaparlat elektronik bişi alacağım zaman 500 1000 fazla verir amazondan alırım. 4070ti super mesela diğer sitelerde 37 falandı 38.500e amazondan aldım.
ha o zaman ürün olmaz ellerinde muhtemelen başka ürün verebilirler vs vs bilmiyorum açıkcası

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri