Video montaj ve grafik

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Beyler ufak ufak youtuberlık işlerine giricem ama kendime logo tasarlıyabileceğim video editleyebileceğim intro yapabileceğim kolay cracklenebilen programları önerebilirmisiniz  arayüz olarak adobeye benzerse çok iyi olur

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,102
Bunun için Sony Vegas Studio 7 önerebilirim. Öğrenmesi de çok fazla zaman almıyor 1-2 haftada kavrarsın. Ek olarak pek çok ücretsiz yapılmış introlar var Sony Vegas için, Google'da aratarak indiriyorsun ardından programın içerisinden kendine göre düzenleyebiliyorsun.

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
OceanLaB' Alıntı:
Bunun için Sony Vegas Studio 7 önerebilirim. Öğrenmesi de çok fazla zaman almıyor 1-2 haftada kavrarsın. Ek olarak pek çok ücretsiz yapılmış introlar var Sony Vegas için, Google'da aratarak indiriyorsun ardından programın içerisinden kendine göre düzenleyebiliyorsun.

peki after effect yerine ne önerirsin

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,102
Lightning' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

peki after effect yerine ne önerirsin

Daha basit ve basic bir şey arıyorsan ParticleIllusion uygulamasını önerebilirim..

E

expert

Guest
Perti yetersiz kalır daha böyle akıcı bir şey lazım sana ileride mecbur isteyeceksiniz
Siber kursta videolar var bak derim

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
peki bu after efect ve premieri crackliyebileceğim varmı veya hazır dosyası yenilerin hepsi çalışmıyor

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Ben montaj için megui kullanıyodum güzel bişey. Bir zamanlar dizi riplerdim o zamanlar kullanırdım :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri