Videolar Hakkında

reghss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamun aleyküm. Öncelikle yakın zamanda recover ile önceden silinmiş olan bir videoyu geri aldım fakat şuada videoyu hiç bir türlü açamıyorum. aldığım hata (Bu dosya yürütülemiyor. Bunun sebebi şunlar olabilir; dosya türü desteklenmiyor, dosya uzantısı hatalı veya dosya bozuk) ve hata kodu 0xc00d36c4 bunun herhangi bir çözümü var mıdır ? Benim için çok önemlidir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
kurtarma işlemini başka bir pc de yapın birden fazla kurtarma programı kullanmak zorunda kalabilirsiniz kendi pc nizde üstüne yazma olasılığı yüksek olduğunda kurtarmak mümkün olmayacak duruma düşebilir
mümkünse başka bir pc de deneyin

KS

reghss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
kurtarma işlemini başka bir pc de yapın birden fazla kurtarma programı kullanmak zorunda kalabilirsiniz kendi pc nizde üstüne yazma olasılığı yüksek olduğunda kurtarmak mümkün olmayacak duruma düşebilir
mümkünse başka bir pc de deneyin
Denemeni istedigin herhangi bir uyguluma vesaire varmı aynı seyleri ikinci bilgisayar ile denedim fakat olmadi

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
226
''Bunun sebebi şunlar olabilir; dosya türü desteklenmiyor, dosya uzantısı hatalı veya dosya bozuk) ve hata kodu 0xc00d36c4 bunun herhangi bir çözümü var mıdır ?''

Video codeclerinde bir sorun varsa; (ne ile videoyu açtınız bilemiyorum)
Önce VLC media player indirip oynatmayı deneyebilirsiniz.

Olumsuz sonuçlanırsa iki aşamalı bir çözüm yöntemi öneriyorlar:
Birinci aşama
Gelişmiş Video Kurtarma
(video kurtarma için oluşturulmuş bir yazılım)
Recoverit video kurtarma yazılımı,

İkinci aşama
Kurtarma gerçekleştiğinde oluşabilen bozuk videoları onarma yazılımı:
Kritik dosyaları açarken bozulma veya başarısızlıkla mı karşı karşıyasınız? Endişelenmeyin! Repairit'in yapay zeka destekli veri onarım uzmanı, bozulma seviyesinden bağımsız olarak hasarlı videoları, fotoğrafları, dosyaları, sesleri ve e-postaları etkili bir şekilde onarır.

Başka bir kaynak:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri