Fırsat Viewsonic 165Hz Monitör 2300₺

Woodkid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam bu satıcının bir kaç ürününü daha gördüm. Piyasanın %30-40 daha aşağısında ürünler koymuş. Trendyol'da hiç bir verileri yok ve mağaza henüz 1 aylık. Hiç güven vermedi doğrusu. Riske değer mi?

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Hocam bu satıcının bir kaç ürününü daha gördüm. Piyasanın %30-40 daha aşağısında ürünler koymuş. Trendyol'da hiç bir verileri yok ve mağaza henüz 1 aylık. Hiç güven vermedi doğrusu. Riske değer mi?
hocam benimde hiçbir fikrim yok ya baktımda değerlendirmeside yok yorumlarda satın alınanlarda da göremedim ama risk alınabilir diye düşünüyorum en kötü iade edersiniz

Woodkid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

Şu ürünün fiyatı inanılmaz iyi görünüyor. Hatta daha iyi alternatifler vardı aslında ama stokları bitmiş bir çoğunun. Satılmış yani, olur da problem yaşarsak trendyol yardımcı olur herhalde?

p1casso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25

Şu ürünün fiyatı inanılmaz iyi görünüyor. Hatta daha iyi alternatifler vardı aslında ama stokları bitmiş bir çoğunun. Satılmış yani, olur da problem yaşarsak trendyol yardımcı olur herhalde?
Trendyol , diğer siteler gibi(Hepsiburada, Amazon vs.) kolay iade garantisi sağlamıyor arkadaşlar. Trendyol kendini satıcı ve alıcı arasında ki aracı insanmış gibi görüyor ve sorumluluk kabul etmiyor diye biliyorum ben. Yine bi kullanıcı sözleşmesini ve ya iade politikalarını okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu fiyata satılması normal değil bana sorarsanız, ikinci el olsa bile bu fiyata koymazdı kimse. Dükkanın yeni olması, herhangi bir yoruma ve ya geri dönüşe sahip olmaması da bir risk. Ben olsam satın almazdım.

Woodkid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Göre göre insanları dolandırmalarına da izin vereceklerini sanmıyorum aslında. Gerçekten çok riskli ama fiyatlar cazip geliyor açıkçası.

ghostofpasha

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Satıcı hiç güven vermiyor güzel ürünler fakat piyasanın çok altında , hiç yorum alan yok .

Meter90ss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
trendyol değilde, amazon, hb veya n11 üzerinden satış yapıyor olsa tüm ürünlerinin stoğu bitmişti,
yorum sıfır, değerlendirme sıfır, baktığım ürünlerden hiçbirini henüz satamamış.

Trendyol'dan defalarca mağdur olmuş ve kimseye önermeyen biri olarak, üstelik satıcı şahıs şirketi, önermem.
En kötü outlet ürün gönderir, uğraşır durursunuz.

Woodkid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bazı ürünlerin stoğu bitiyor, bazıları azalıyor. Sanırım indirimli fiyatlar yeni girildi o yüzden yeni sipariş alıyor. Trendyol'a bende hiç güvenmiyorum açıkçası. HB'de satış yapıyor olsaydı muhtemelen çoktan siparişi geçmiştim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri