"Warzone" Için Kulaklık Önerisi

okankayci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
41
Pcde müzik dinleyen biri değilim oyun için kulaklık bakıyorum bende monster headset lite var şuan hangisini alsam güzel gelecek muhtemelen.
+Usb bağlatı noktası olsa iyi olur anakartım kötü
+Kablosuz istemiyorum
+ Razer ekipmanlarımdan dolayı razer önerileri 1 adım öndedir ama performans öncelikli

Bütçe 2 3 bin civarı kesin bir bütçem yok.

şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için :)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Pcde müzik dinleyen biri değilim oyun için kulaklık bakıyorum bende monster headset lite var şuan hangisini alsam güzel gelecek muhtemelen.
+Kablosuz istemiyorum
+ Razer ekipmanlarımdan dolayı razer önerileri 1 adım öndedir ama performans öncelikli

Cloud 2

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
+Kablosuz istemiyorum

Kısaca HyperX Cloud 2 alın derim çünkü yıllara rağmen hâlen en iyi oyuncu kulaklıkları arasında sayılıyor cidden yılların eskitemediği bir kulaklık olabilir.

neden acaba hs80i denedim malzeme kalitesi hoş pedleri kumaş olması kötü fazla bakamadım cloud 2nin artıları nelerdir hocam
artıları;
Kulaklıkta genel olarak sağlam materyaller kullanılması ve bu sayede yıllar boyu dayanıklılığını koruması
Fiyat Performans olarak hâlen en iyilerden biri olması
Ses kasmaya en uygun kulaklıklardan olması
Kutunun içinden kadife pedlerin ve taşıma çantasının çıkması
Mikrofonunun (hyperx olmayan iyi bir ses kartıyla kullanırsan) gerçekten kaliteli olması
HyperX ses kartı her ne kadar kaliteli olmasa da iyi ses kasmaya olanak tanıması ve kulaklığın kendi ses kalitesini düşürmemesi
E sporcular tarafından hâlen kullanılıyor olması (zaten yukarıdaki sebepler olmasa e sporcular bu kulaklığı asla kullanmazdı)

Son düzenleme:
KS

okankayci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
41
hyperx in ses kalitesi daha iyi

Kısaca HyperX Cloud 2 alın derim çünkü yıllara rağmen hâlen en iyi oyuncu kulaklıkları arasında sayılıyor cidden yılların eskitemediği bir kulaklık olabilir.

artıları;
Kulaklıkta genel olarak sağlam materyaller kullanılması ve bu sayede yıllar boyu dayanıklılığını koruması
Fiyat Performans olarak hâlen en iyilerden biri olması
Ses kasmaya en uygun kulaklıklardan olması
Kutunun içinden kadife pedlerin ve taşıma çantasının çıkması
Mikrofonunun (hyperx olmayan iyi bir ses kartıyla kullanırsan) gerçekten kaliteli olması
HyperX ses kartı her ne kadar kaliteli olmasa da iyi ses kasmaya olanak tanıması ve kulaklığın kendi ses kalitesini düşürmemesi
E sporcular tarafından hâlen kullanılıyor olması (zaten yukarıdaki sebepler olmasa e sporcular bu kulaklığı asla kullanmazdı)
aldım geldi bile işteyim inşallah yarın deneyeceğim teşekkür ederim. yapmam gereken bir ayar dikkat etmem gereken birşey varmı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri