We couldn’t create new partition Lütfen yardım

Lullaby

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sadece C diskimi formatmalaya çalışıyordum, Windows'un yüklü olduğu HDD'yi biçimlendirdim ardındanda sildim temiz olması için şimdi de tekrar oluşturamıyorum. Nette çözüm buldum clean atmışlar komutla ama D sürücüsünde 10 yıllık hatıralarım var fotoğraf vs ne yapmak lazım bilemedim ekran açık onu izliyorum şuan başka bişey yapmadan 

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tek disk var sistemde yani önereceğim tüm çözümler diskin tamamı için gerçekleştirilebilir. O yüzden diskinizin tamamına her türlü biçimlendirme işlemi uygulanacak. O yüzden size tavsiyem önce başka bir sisteme bu diski takıp yedeklerinizi alın sonrasında ise yine o sistemde disk yönetimini kullanarak diski silip tek bir birim olunca yeni deyip diski biçimlendirin. Eğer işlemleri bilmiyorsanız size yedeklerinizi aldıktan sonra geri dönüşünüzde yardımcı olurum.

KS

Lullaby

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Tek disk var sistemde yani önereceğim tüm çözümler diskin tamamı için gerçekleştirilebilir. O yüzden diskinizin tamamına her türlü biçimlendirme işlemi uygulanacak. O yüzden size tavsiyem önce başka bir sisteme bu diski takıp yedeklerinizi alın sonrasında ise yine o sistemde disk yönetimini kullanarak diski silip tek bir birim olunca yeni deyip diski biçimlendirin. Eğer işlemleri bilmiyorsanız size yedeklerinizi aldıktan sonra geri dönüşünüzde yardımcı olurum.

Öncelikle gecenin bu saatinde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, Masaüstü bir pc kullanıyorum ve evimde laptopumda var. Masaüstü PC mdeki hddyi laptopa bağlamak için önerebiliceğiniz bir ekipman var mı? Dosyalarımı yedeklemek açısından

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri