Whea Logger 18 Hatası Alıyorum.

B3ntee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,

Yakın zamanda yeni bir ekran kartı ve güç kaynağı satın aldım sistemimi yeniledim fakat bilgisayarım herhangi bir oyunu oynamaya çalıştığım zaman herhangi bir hata vermeden kendisini direkt olarak yeniden başlatıyor. Durum ile ilgili çok araştırma yaptım fakat bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Ek bilgi olarak da bu durum sistemi ilk topladığımda bulunmuyordu sonradan yapmaya başladı. Bios güncelledim, eski driver sürücülerini kullandım yine de sonuca ulaştırmadı. Durum çok dengesiz dün hiç reset atmadı fakat bugün resetten hiçbir oyunu açamadım bile. Ek bilgi gerekirse seve seve yardımcı olurum teşekkür ediyorum.

Sistem bilgileri:

RX7800XT Ekran kartı

Ryzen 5 5600x işlemci

16gb 3200mhz XPG gammix Ram

asus prime b450m-k ii anakart

750WATT 80+ Thermaltake PSU

Aldığım hatalar:

1-Windows.Gaming.GameBar.PresenceServer.Internal.PresenceWriter sunucusu belirtilen zaman aşımı süresi içinde DCOM'a kayıt yaptıramadı.

2-DCOM sunucuyu çalıştırmak üzere SecurityHealthService hizmetini "Yok" bağımsız değişkenleriyle başlatmaya çalışırken "1115" hatasını aldı:

{8C9C0DB7-2CBA-40F1-AFE0-C55740DD91A0}

3-Çok önemli bir donanım hatası oluştu.

Bileşen tarafından bildirilen: İşlemci Çekirdeği

Hata Kaynağı: Machine Check Exception

Hata Türü: Cache Hierarchy Error

İşlemci APIC Kimliği: 7

Bu girdinin ayrıntılar görünümünde daha fazla bilgi bulunur.

4-uygulamaya özgü izin ayarları

Windows.SecurityCenter.WscDataProtection

CLSID'sine ve

Yok

APPID'sine sahip COM Sunucu uygulaması için, Yok SID (Yok) uygulama kapsayıcısında çalışan LocalHost (LRPC Kullanan) adresindeki SID değeri (S-1-5-18) olan NT AUTHORITY\SYSTEM kullanıcısına Yerel Çalıştır izni vermiyor. Bu güvenlik izni, Bileşen Hizmetleri yönetim aracı kullanılarak değiştirilebilir.

Durum ile ilgili bağlantılı ya da alakasız olarak bulduğum hatalar bu yönde. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

bunors

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba , aynı sorundan bende yaşıyorum çözüm bulabildin mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri