Wi̇ndows Update Sifirla İle Format Attim Tüm Resi̇mler Ve Meti̇n Dosyalarim Si̇li̇ndi̇

kenan4157

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ACİL YARDIM EDİN
pc kasıyordu ayarlar windows update ve kurtarma sıfırlaya bastım pc de sadece c dosyası vardı d yoktu bende silmeden c ye attım ama özel bir dosyanın icine degil direkt c ye attım silinmesini istemedigim şeyler ama pc sıfırlanıp acılınca baktım hepsi silinmiş normalde format atmayı bilmem usb ye bir dosya atıp sonra silinmesi gerekiyor sanırım nasıl geri getirebilirim acaba acil yardım

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Bilgisayarınızı sıfırlamak için Başlat > Ayarlar > Sistem > Kurtarma seçeneğine gidin. Bu bilgisayarı sıfırla öğesinin yanındaki Bilgisayarı sıfırla öğesini seçin. Ardından Dosyalarımı sakla’yı seçin, bulut veya yerel seçeneğini belirleyin, ayarlarınızı değiştirin ve Önceden yüklenmiş uygulamalar geri yüklensin mi? seçeneğini Hayır olarak ayarlayın.

Dosyaları sakla seçeneğini seçtiniz mi?

Microsoft destek sitesinden alınmıştır.

Sistem sıfırlama yaptıktan sonra silinen dosyaları geri getirmek mümkün müdür?

Son düzenleme:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
ACİL YARDIM EDİN
pc kasıyordu ayarlar windows update ve kurtarma sıfırlaya bastım pc de sadece c dosyası vardı d yoktu bende silmeden c ye attım ama özel bir dosyanın icine degil direkt c ye attım silinmesini istemedigim şeyler ama pc sıfırlanıp acılınca baktım hepsi silinmiş normalde format atmayı bilmem usb ye bir dosya atıp sonra silinmesi gerekiyor sanırım nasıl geri getirebilirim acaba acil yardım
Her şeyi sil yaptıysanız her şey silinmiştir. Harici bir depolamaya yedekleme yapmanız gerekirdi. Çok pahalı veri kurtarma programları hariç kurtaramazsınız.

EaseUS Data Recovery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ACİL YARDIM EDİN
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun

EaseUS Data Recovery
İbeeSoft Data Recovery
İcare Data Recovery

Veri Kurtarma yazılımlarının orijinal lisans anahtarları mevcuttur ihtiyacınız olursa uygun fiyata yardımcı olurum

[email protected]

Adresinden ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri