Wifi Adaptör Önerisi Olan

danteklein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Kasa odamda modem salonda arada koridor var. Bu yüzden ping kopma vs sorunları yaşamaktan korkuyorum ama şu an başka çarem yok. Evde kedim var kablo çektim 6 ayda kablo pert oldu sürekli kemiriyor. 50mbps internet kullanıyorum ve modeme olan mesafe uzak diyebiliriz. Fiyat performans olarak önerilerinizi bekliyorum

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54

Bu ürünü kullanıyorum, arkadaşıma da aldırdım o da kullanıyor. Modem salonda, ben odadayım, arada koridor var. Evim çok büyük değil, net 85m2 civarı olması lazım. Ona göre karşılaştırabilirsin kendi uzaklığını. En ufak bir dalgalanma/ping vs yaşamadım. Hız biraz kesiyor ancak fiber kullandığım için zaten yüksek hız alıyorum o yüzden rahatsız etmiyor açıkçası.

KS

danteklein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28

Bu ürünü kullanıyorum, arkadaşıma da aldırdım o da kullanıyor. Modem salonda, ben odadayım, arada koridor var. Evim çok büyük değil, net 85m2 civarı olması lazım. Ona göre karşılaştırabilirsin kendi uzaklığını. En ufak bir dalgalanma/ping vs yaşamadım. Hız biraz kesiyor ancak fiber kullandığım için zaten yüksek hız alıyorum o yüzden rahatsız etmiyor açıkçası.
bakıyorum teşekkürler ne kadar hız kaybı yaşıyorsunuz

Musa464

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
4.5 aydır kullanıyorum kopma ve ping sorunu yaşamadım öneririm

bakıyorum teşekkürler ne kadar hız kaybı yaşıyorsunuz
Bende aynı üründen kullanıyorum komşudan çekiyorum interneti onların paketi 16/4 kayıp yok denenecek kadar az
normalde evimizde 50mb internet var ama alt yapı hasarlı olduğundan komşudan çekmek zorunda kaldım o yüzden 50mb hız ile test etme imkanım olmadı tahminimce çok fazla kayıp yaşamazsın diye düşünüyorum
1693013555442.png

Son düzenleme:
KS

danteklein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
4.5 aydır kullanıyorum kopma ve ping sorunu yaşamadım öneririm

Bende aynı üründen kullanıyorum komşudan çekiyorum interneti onların paketi 16/4 kayıp yok denenecek kadar az
normalde evimizde 50mb internet var ama alt yapı hasarlı olduğundan komşudan çekmek zorunda kaldım o yüzden 50mb hız ile test etme imkanım olmadı tahminimce çok fazla kayıp yaşamazsın diye düşünüyorum
Ekli dosyayı görüntüle 26299
modeme uzaklığınız ne kadar

Musa464

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
modeme uzaklığınız ne kadar
1693073676093.png
Arada 2 oda mesafe var (10-20m arası + 4 duvar) sadece 1 diş kaybım var (Her evde aynı olmayabillir. Duvar kalınlğı bilan vb) sende salonda olduğunu yazmışsın aradaki mesafe çok uzun değilse kaybın olmaz büyük ihtimalle

KS

danteklein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Ekli dosyayı görüntüle 26305 Arada 2 oda mesafe var (10-20m arası + 4 duvar) sadece 1 diş kaybım var (Her evde aynı olmayabillir. Duvar kalınlğı bilan vb) sende salonda olduğunu yazmışsın aradaki mesafe çok uzun değilse kaybın olmaz büyük ihtimalle
kablo 10 metre tam geliyor kasayla modem arasında sanırım uzaklık hemen hemen aynı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri