Çözüldü Wifi adaptörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Forum da dahil olmak üzere birçok kişi tarafından tavsiye ediliyor. Ben bizzat kullanmadım ama öneren çok fazla kişi var.

Kegeju

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım

KS

Yusuf07500

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Birincisi önerdiğim üründe Windows 7 desteği var.

İkinci olarak önerdiğim ürün zaten bilgisayara WiFi özelliği kazandırmak için kullanılıyor. Yani sistemi kablo ile değil de interenete modemdeki WiFi özelliğini kullanarak bağlamak isterseniz önerdiğim ürünü alabilirsiniz.

KS

Yusuf07500

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
10 15 yıllık bir bilgisayar ama benim dediğim wifi Bluetooth özelliği yok yine de bunu takarsam bilgisayara internet gelir mi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
10 15 yıllık bir bilgisayar ama benim dediğim wifi Bluetooth özelliği yok yine de bunu takarsam bilgisayara internet gelir mi
Bilgisayarınızın ne olduğu önemli değil. Burada önemli olan modeminizin WiFi özelliği var mı yok mu? Varsa bu önerdiğim ürünü alıp Windows 7 veya üzerinde bir sistemde sürücüsünü kurup WiFi ile internete bağlanabilirsiniz.

KS

Yusuf07500

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Anladım tamamdır modemin var ya wifisi telefon ile bağlanabiliyorum internete o zaman ethernet kablosunu iptal ediyorum bunu alıyorum

KS

Yusuf07500

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Tamamdır teşekkür ederim kabloyu sipariş etmiştim hiç iptal etmiyim o zaman kanlolu her zaman en sağlam olanıdır zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri