Wifi & Bluetooth Adaptör Önerisi

asd3411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bimde Satılan ps3 için olan gamepadi aldım. Bilgisayarımda wifi ve bluetooth özelliği yok.

Dongle deniyor galiba"wifi & bluetooth Adaptör" almak istiyorum. zaten almam gereken bir şeydi almamak benim hatam

Kaliteli ve Uzun ömürlü olursa çok güzel olur.

KS

asd3411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bluetooth mevcut mudur?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bimde Satılan ps3 için olan gamepadi aldım. Bilgisayarımda wifi ve bluetooth özelliği yok.

Dongle deniyor galiba"wifi & bluetooth Adaptör" almak istiyorum. zaten almam gereken bir şeydi almamak benim hatam

Kaliteli ve Uzun ömürlü olursa çok güzel olur.
Bütçeniz nedir?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
TP-Link Archer T2U alabilirsiniz yada TL-WN781ND modelini. Veya farklı bir markadan ki buda TP-Link aslında Mercusys (MEV7Y) MU6H AC650 bu modeli alabilirsiniz.

KS

asd3411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
TP-Link Archer T2U alabilirsiniz yada TL-WN781ND modelini. Veya farklı bir markadan ki buda TP-Link aslında Mercusys (MEV7Y) MU6H AC650 bu modeli alabilirsiniz.
Hocam öncelikle teşekkür ederim önerilerin için 1.seçenek güzel gözüküyor. 2.seçenek için pcmde öyle bir port yok 3.seçenek de olabilir.

1.seçenekte bluetooth özelliğide mevcut mudur? ben 2 özelliğide olan bir adaptör istiyorum :)

internetim 50mb download 7-9 arası upload,

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Hem BT hem WiFi için ürün istiyorsanız o tarz ürünler biraz daha pahalı oluyor bu bütçeye yok bildiğim. Özetle anlamışsınızdır sanırım bu ürünlerin hiçbirinde BT yok. Ayrı BT adaptörü alınabilir ama onun içinde +100 TL kadar vereceksiniz.

KS

asd3411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Amacım almışken hem bluetooth hemde Wirelessım olsun diye yoksa niye istiyeyim. Teşekkür ederim tekrardan.

KS

asd3411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sizi anlıyorum ama piyasa malum bütçenizde biraz kısır. Sadece BT adaptörleri 40-50 TL fiyatlardan bir anda 100 TL bandını aştılar minimumda.
Teşekkür ederim <3. 600 mps çok değil mi ya, benim zaten 50mb downloadım var. 230tl vermek bana biraz saçma geldi elimde olmayan bir şey için o kadar parayı vermek daha ucuza bulamaz mıyım?

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Teşekkür ederim <3. 600 mps çok değil mi ya, benim zaten 50mb downloadım var. 230tl vermek bana biraz saçma geldi elimde olmayan bir şey için o kadar parayı vermek daha ucuza bulamaz mıyım?
O değerin yüksek olması bir zarar değil. Piyasada zaten minimum 150mpbs ürün bulacaksınız büyük ihtimalle en fazla 50 TL civarı düşecektir. Gereksiz yere ürünün genel kalitesi çekim gücü ve diğer özelliklerden kısmayın.

KS

asd3411

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O değerin yüksek olması bir zarar değil. Piyasada zaten minimum 150mpbs ürün bulacaksınız büyük ihtimalle en fazla 50 TL civarı düşecektir. Gereksiz yere ürünün genel kalitesi çekim gücü ve diğer özelliklerden kısmayın.
Bu olur mu hocam?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri