Yardım Win 11 Mavi Ekran Hatası

onurpehlivan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamunaleyküm dostlar tüm e-ticaret işlerimi yaptığım PC çöktü bütün işlerim yarım kaldı PC yi açtığımda ekteki görsel çıktı sorun gider kısmındaki onarım kurtarma seçenekleri işe yaramadı işletim sisteminin kurulu olduğu ssdyi farklı PC ye bağladığımda bütün dosyalar duruyor nasıl kurtarırız yardımınızı bekliyorum
IMG_20230513_115028.jpg

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Selamunaleyküm dostlar tüm e-ticaret işlerimi yaptığım PC çöktü bütün işlerim yarım kaldı PC yi açtığımda ekteki görsel çıktı sorun gider kısmındaki onarım kurtarma seçenekleri işe yaramadı işletim sisteminin kurulu olduğu ssdyi farklı PC ye bağladığımda bütün dosyalar duruyor nasıl kurtarırız yardımınızı bekliyorum Ekli dosyayı görüntüle 20972
ssd bağladıgınız sistemden verilerinizi hepsini bir yerde kopyalayın. yüksek ihtimalle windows patladı

KS

onurpehlivan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ilk olarak ssd deki verileri kopyalıyorum sanırım bazı dosyaları silmişim ekran kartı sürücüsünün dosyaları gibi duruyor sistemin çökmesi bununla alakalı gibi değil ama fikirlerinizi bekliyorum yedekleme işlemi bittikten sonra silinen verileri kurtarmaya çalışacağım

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-05-13 150312.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-13 150312.png
    91 KB · Görüntüleme: 3

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
90
Valla kardeşim benimde başıma geldi 2 gün önce hala çözüm arıyorum. Benimde başıma mavi ekran hatası geldi. Windows açılmadı çöktü. Tekrar kurulum yaptım.

Şuan sistemim açılıyor ancak grafik kartım çöküyor.

Gpuid 100 nvdklmm hatası alıyorum. Bu ara bir sıkıntı var ama nedir bilmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri